Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Hogyan lehet megszabadulni a...

Hogyan lehet megszabadulni a tömegközlekedési eszközökön a mosdatlan, nagyon büdös emberektől?

Figyelt kérdés
Az erőszaktól eltekintve takarjuk el az orrunkat a ruházatunkkal, vagy szóljunk a buszsofőrnek? Ha se ellenőr, se közterületis nincs a járművön, akkor mit lehet csinálni? A szabályzat is tiltja az ilyen utasok részvételét az utazásban.
2012. febr. 1. 15:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
24%
akkár mosdatlan akkár nem ők is emberek és ugyan annyi joga van utazni tömegközlekedési eszközökön mint neked csak mert neki nem telik szapanra akkor már dögöljön is meg nem,MM
2012. febr. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

"ugyan annyi joga van utazni tömegközlekedési eszközökön"


Ha van jegye/bérlete, akkor esetleg. Amúgy a szabályokat a BKV írja, márpedig az alapján elvileg nem utazhatnának. De tőlem aztán utazzanak, csak ne kapjak hányingert, ha egy járművön vagyunk. (Mert volt már, nem is olyan rég, hogy a fél villamos menekült, mert nem bírták elviselni a szagot.)

2012. febr. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

"akkár mosdatlan akkár nem ők is emberek és ugyan annyi joga van utazni tömegközlekedési eszközökön mint neked csak mert neki nem telik szapanra akkor már dögöljön is meg nem,MM"


Nekem meg jogom van normális körülmények között utaznom, ha megvettem a jegyet/bérletet, nem pedig hányingert kapni. Ha szappanra nem telik nekik, akkor jegyre sem. Szagolgasd csak őket!

2012. febr. 1. 16:00
 4/12 A kérdező kommentje:
Azt meg ne mondja senki, hogy egy bliccelőnek kevesebb joga van utazni, mint egy ápolatlan embernek! Melyik is árt többet a közlekedésnek? Az ellenőrnek őket is kéne zárnia az utazásból szerintem.
2012. febr. 1. 16:05
 5/12 anonim ***** válasza:
aszt nem írtad hogy nincsen jegye ha meg van akkor tecik nem tecik nem lehet leküldeni .
2012. febr. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

"nem lehet leküldeni"

Még egyszer: a BKV szabályai alapján leküldhető, akár van jegye, akár nincs.


"Tilos a járműveken...

- botrányosan vagy illemsértő, jogszabályba, jelen Üzletszabályzatba vagy az utazási feltételekbe ütköző módon viselkedni;

- ittasan, vagy tisztátalan ruhában tartózkodni,

..."

2012. febr. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
aszt sem írta hogy koszos csak aszt hogy büdös.
2012. febr. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
ennyi erővel ha nekem nem tetszik a parfümöd zavarjalak le??
2012. febr. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én úgy szabadultam meg tőle, hogy vettem egy autót. Rühelltem már a buszozást, plusz nekem napi 5km gyaloglást jelentett a tömegközlekedés. Nem iszom, nem dohányzom, keményen spórolok, nincs drága hobbim, az összes hóbortom az autó, ettől nem tágítok.
2012. febr. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
az év legkönnyebb kérdésére a válasz : legyél koszosabb és büdösebb mint ök egy idö után leszállnak és hagynak egyedül utazni
2012. febr. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!