Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » BKV ellenőr elvette a bérletem?

BKV ellenőr elvette a bérletem?

Figyelt kérdés

Egy külvárosi buszjáraton történt velem tegnap:

Egy ellenőr elkérte a bérletem, és mivel kérésre át kell adni, odaadtam. Csakhogy ő nem adta vissza, mert szerinte hamis (pénztárban vettem). Odajött a másik, hátulról beállt mögém, és leszállítottak, majd lent meg akartak büntetni.


Mikor elkezdtem mondani, hogy adják vissza a bérletem, vagy rendőrt hívok, tudjátok mit csinált? Előkapta az öngyújtóját, és elégette, majd a képembe röhögött. Olyan dühös voltam, hogy meg tudtam volna ölni, csak ugye ketten voltak. Így hát kaptam egy jó kis büntit, és vehetek új bérletet is, mivel a régi pár napos volt és havi...


Szerintetek mégis mit lehet ezután/lehetett volna tenni? Vegyek egyáltalán új bérletet, vagy tökmindegy, mert ha akarnak, úgyis megbüntetnek?

Rendőrséghez meg úgyis hiába fordulok, ők ketten voltak, falaznak egymásnak, bizonyíték meg már nincs.



2012. ápr. 3. 17:48
1 2
 11/11 anonim válasza:
Így nem viselkedhetnek az utasokkal. Én eddig csak 3-mal találkoztam és egyszer sem lyukasztottam jegyet. Ebből 2 a héven volt, szó nélkül kilyukasztották, és 1 a 3-as villamoson és az figyelembe vette, hogy nem lyukasztottam, de nem csinált semmit. A héven lévők, azok nagyon jó indulatúak voltak. Szerencsére!!
2012. ápr. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!