Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Kinek milyen rossz tapasztalat...

Kinek milyen rossz tapasztalata van buszsőförökkel? Bármilye n sztori érdekel!

Figyelt kérdés

Én ma nagyon kikattantam..Hivatalos voltam a kutyáimmal egy rendezvényre,több hete ezt vártam. Jön a városi busz, két 5 kilós kutyákat be hordozóba,páromnál egyik nálam a másik. Szállunk fel erre a sofőr elkezdi hol a szájkosár?? Mondom neki a szabályzat szerint arra a kutyára kell szájkosár aki pórázon van és jegyet kell neki venni,hordozóba ingyenes a szállítása. Elkezdi nem nem így van takarodjunk! le a buszról! Na itt elborult az agyunk,mert oké fiatalok,20 évesek vagyunk de ezt nem engedheti meg magának! Mondtuk neki hogy ott a szabályzatba,de hajtotta az igazát nagyon bunkó modorba,és leküldött minket a buszról. Nagyon felhúztam magam,hívtam egy taxit de az meg nem talált meg minket,ami üditős zacskónk volt az kiszakadt,mondom hazajövünk de olyan ideges voltam hogy remegtem.

Hazaérve felhívtam a volánt,mondta az illetékes teljes mértékbe nekem volt igazam,és hogy el lesz beszélgetve a sofőrrel. Mondtam neki üzenem neki hogy visszavehetne a modorából mert attól hogy fiatal vagyok ezt nem engedheti meg magának. Mondta teljes mértékbe így van,sajnálja.

Na most ezért nem tudtam elmenni a programra,nagyon mérges vagyok,ilyen jó időbe ülhetünk itthon:(


Meséljetek ti is,szívesen veszem!



2012. jún. 16. 15:41
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

Nah igen..

Lehet az utas is hibás pl elvárják hogy megvárja őket a busz,de lehet a sofőr is hibás mint számtalan előttem említett sztorikban és az enyémben is,emberekből vagyunk,DE:

A modorukkal van a legnagyobb baj. Akkora egy parasztok,és olyan stílust megengedhetnek maguknak hogy ez a legnagyobb probléma szerintem.

Utolsó igen ilyet már én is láttam,szállt le a nénike lehetett 80 éves,és a buszajtó odacsípte a kabátját kívűlről,a busz meg elindult a néni meg ott lógott az ajtóba visítva. Hát elég durva látvány volt,sofőrt úgy elküldték a retkes ....

Pedig nem csak ő a hibás,jó megértem nem könnyű lemászni a buszról fájós csontokkal de azért megpróbálhatna sietni.

Nyugdíjasokról is sztorikat lehetne zengetni mekkora stílusuk van de az már egy másik téma:)

2012. jún. 18. 18:47
 22/23 anonim ***** válasza:
Ezért járok vonattal, ha messzebbre megyek...
2012. jún. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

"Azzal pedig egyet kell, hogy értsek, hogy ha 10.00-kor indulnia kell a busznak, és 10.01-kor jön az utas, és integet, a sofőr ne várja meg. Legyen pontos a vezető és az utas is."


Ezzel én is. Csakhogy amiről írtam, korántsem erről volt szó.

Ha két busz indul egymás után ugyan oda ugyan onnan, akkor hogy döntöd el, hogy ami bent áll, az még az előző csak késik, vagy a következő ami még nem indult.

Ha pontos a sofőr, akkor egyszerű, ha nem akkor megszívtad.

Ha pontos a sofőr, akkor lehet csak félházzal indul el, akkor meg a buszos társaság szívja meg a bevételkiesés miatt. Meg az utasok is akiket otthagy és nem tudnak elutazni.

Ha minden utas odamegy megkérdezgetni a sofőrtől, hogy ez most melyik busz, akkor az utasok szívják meg, mert a tizenkettedik ilyen után még azt a kevés türelmét is elveszti a sofőr és le lesznek ordibálva.

2012. jún. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!