Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Miért ritka az ilyen buszsofőr?

Miért ritka az ilyen buszsofőr?

Figyelt kérdés

Tegnap mentem busszal, úgy tudtam 320 a jegy, közben 325. Odaadtam a pénzt, ideadta a jegyet, megköszönte, én is megköszöntem. Látom a jegyen h 325 és nem kérte az 5ft-ot. Hazafelé szintén 5-tel végződött a vég csak akkor 375 direkt megnéztem ott míg nem adta ide, amúgy akkor sem kérte volna az 5ft-ot de én direkt odaadtam.


Ezek mellett meg ugye megköszöni a jegyvételt, megköszöni ha felmutatják a bérletet, látszik h művelt rendes csávó.

Egyszer az egyik kis faluban állt a busz, és direkt kivárta az indulási időt, mert mondja ha véletlenül jön még valami fiú aki udvarolni van, és épp ideér akkor ha elindul hamarabb, akkor mehet gyalog.

A többi sofőr sz.rna az ilyesmire, ha bejött a másik busz átszálltak róla rögtön indulna, de ez a csávó nem.


Miért ilyen kevés a jófej sofőr?



2012. júl. 5. 06:41
1 2
 11/12 anonim válasza:

nekem 1 szer nem kelletet fizetnem

csak úgy adta a jegyet meg aszt monta hogy beszélgesek velle meg kösünk barátságot és kezzet fogtunk


semmi roszat nem akkart tök vicces volt

2013. febr. 17. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
tőlem sem vett el pénzt...anno azóta már másfél éve vagyunk együtt..
2013. febr. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!