Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Milyen rossz élményed volt...

Milyen rossz élményed volt már BKV ellenőrrel?

Figyelt kérdés

2013. jan. 11. 18:41
 1/4 anonim ***** válasza:
93%
10-ből 9 paraszt, a maradék pedig hamar másik, rendes munkát keres. Csak azokkal kötekednek, akik náluk gyengébbek, jobb fizikumú emberkékbe érdekes, hogy nem akarnak belekötni.
2013. jan. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
48%
Elkérte a bérletem.
2013. jan. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer a metró aluljáróban találtam egy könyvesboltot, bementem, félóráig nézelődtem, vettem is egy könyvet, aztán az ellenőr azt mondta, hogy a jegyem már régi, és hiába mutattam neki a könyvet, amit vettem, nem akarta megérteni, hogy mi történt.

A félvak nagybátyámnak meg nem akarták elfogadni a fogyatékossági kártyáját, mert lekopott róla a hologram. Mintha ő kaparta volna le direkt. Persze hogy lekopik, mikor örökké mutogatnia kell a metróban.

2013. jan. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
65%

Én a 10 HETES dobermannommal mertem utazni a héven szájkosár nélkül. Pestre utaztunk az állatkórházba. Természetesen jegyet neki is vettem, ezzel nem is volt semmi probléma, azonban szájkosár nem volt rajta, hiszen 10 hetes volt. Oltási könyvből is kiderült. Az ellenőr

meg akart büntetni, mondván kell rá. Ez rendben is van, de egy ekkora kölyökre miért és hogyan? Végül megúsztuk, mert a többi utas mellém állt. Mondták neki nézzen rá, látszik, hogy kicsi még - persze nagy testű fajta - de egy kölyök nem bánt senkit. Mindenki kiakadt a hülyeségén. Csak azt hajtogatta, mi lesz, ha megharap valakit?

2013. jan. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!