Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Megbüntetett az ellenőr, mert...

1gabesz1 kérdése:

Megbüntetett az ellenőr, mert nincs pénzem jegyre munkanélküliként.1 év után kaptam egy felszólítást hogy 65 ezer forintot fizessek be. Jogos? Ráterhelhetik ingatlanra jogosan ha munkanélküli vagyok? Hol tudok utána járni mik a jogaim?

Figyelt kérdés

2013. jún. 18. 19:48
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
86%
Én is munkanélküli vagyok, és képzeld BKV helyett biciklizek, ha meg inni megyünk, akkor jegyet lyukasztok, a boltban se lopok. Igen, ráterhelhetik az ingatlanra. Ezek után ne pattogj jogokért.
2013. jún. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim válasza:
25%
én megértelek teljes mértékben. én is munkanélküli vagyok. mindképpen azt tanácsolom neked, hogy blicceljél. meg legyen nálad mindig 1 tartalék jegy és ha gond van akkor kilyukasztod. amúgy hol kaptak el? csak hogy tudjam arra felé óvatosabb legyek. bár én már 5 éve profin bliccelek, 5 év alatt 1x kaptak el, akkor is röhögve kifizettem 16.000ft. meg is kérdezte az ellenőr miért nevetek? mondtam neki mert 5 év alatt 1x sikerült nekik elkapni, és mit számít az a 16.000ft :D
2013. jún. 19. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%
Annyit tehetsz hogy kérsz részletfizetési lehetőséget. Többet nem. És ezt mihamarabb rendezd valahogy mert szaporodni fog. Mégha az ingatlanra nem is terhelik rá de a fizuból biztos letiltják ha sikerül elhelyezkedned valahol.
2013. jún. 19. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim válasza:
0%
Mit gondoltál? Megloptad a BKV-t!!Ez olyan, hogy bemész a boltba, ők kifizetik az élelmiszer árát, te meg benyúlsz a pultba elveszed és kimész fizetés nélkül.
2013. jún. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:
Jézus atya úristen! :-))))))))) Megértem Magyarország miért van ilyen szánalmas helyzetben. :-))))) Ennyi buta emberrel tisztelet a kivételnek. A metrónál kaptak el a nyomik kifele a deák téren. Vigyázz! :-)))) Várom a kommenteket továbbra is. :-)))) puszi mindenkinek és ne felejtsetek bérletet venni és jegyet nehogy meglopjátok szegény csóró BKV -t! :-))))))))
2013. jún. 21. 11:35
 16/28 anonim ***** válasza:
72%
Szánalmas helyzetben van, mert nem akarunk lopni :'( úgy szégyenlem magamat...
2013. jún. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
74%
Azert vagyunk buták, mert nem szoktunk csalni?gratulok, te aztán nagyon omos vagy. Vagy mert msgmondjuk, hogy nincs igazad? Hiába hőbörögsz, az utazásért fizetni kell.mondj egy olyan orságot, ahol nem.s sehol nem lesz i dok, hogy nincs munkád.
2013. jún. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
80%
nem csodálom, hogy munkanélküli a kérdező. ilyen buta, bunkó embert én se akarnék alkalmazni.
2013. jún. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
44%

"Hiába hőbörögsz, az utazásért fizetni kell.mondj egy olyan orságot, ahol nem.s sehol nem lesz i dok, hogy nincs munkád."


Csak a nagy büdös különbség, hogy ezekben az országokban a szociális rendszer gondoskodik arról, hogy az embernek ilyen helyzetben is legyen jegye. Kiváltképp, hogy tudjon interjúkra járni.


Láss csodát, lehet ezt így is: [link]

2013. jún. 23. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
58%

"Szánalmas helyzetben van, mert nem akarunk lopni :'( úgy szégyenlem magamat..."


Gondolom az összes szoftver jogtiszta a számítógépeden.

2013. jún. 23. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!