Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Hogy érdemes budapestről...

Hogy érdemes budapestről kimenni a hungaroringre hogy kevesebbet keljen gyalogolni?

Figyelt kérdés
ingyenes utazós álló jegyem van messzirőé jönnék nem közlekedtem még budapesten és már annyi mindent mondtak hogy összezavarodtam tudnátok tanácsot adni hogy a keletitől hová menyek mivel hogy kevesebbet keljen gyalogolni
2013. júl. 23. 14:47
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
örs vezér tér, ingyenes hév járat a jegyeddel. onnan meg 40 perc séta, ezt nem igazán tudod kikerülni, kivéve ha taxival/autóval mész
2013. júl. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
és ha mogyoród templomtérig megyek akkor menyit kell sétálni úgy messzeb van?
2013. júl. 23. 14:52
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok pesti, abban nem tudok segíteni hogy merre menj, de egy tanácsot adhatok abban az estben ha álló jegyed van a ringre. Vasárnap minél korábban ki kell menni, mert az állóhelyjegyesek elfoglalják a legjobb helyeket. Eddig minden reggel 7-kor volt kapunyitás, de az ingyenes busszal nem tudsz odajutni olyan korán, ezért vasárnapra a hév-et tudom ajánlani. Gyaloglás szempontjából mindegy hogy ingyenes busz vagy hév, rohadt sokat kell majd gyalogolnod. Ha ülőhelyere van jegyed akkor nem kell vasárnap korán menned mert úgyis fix székre szól a jegy.
2013. júl. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Ha minden igaz az Árpád hídtól van ingyenes buszjárat.

Bár garantáltan tömött, de egy jó kis kb 40 perces hegymenetes sétát meg tudsz vele spórolni, ha felférsz, én ezt ajánlom.


Vasárnap pedig valóban elég korán kint kell lenni, mert nagy lesz a tömeg és gyorsan fogynak az állóhelyek.

2013. júl. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
hát csak az a baj hogy mivel mesziről jövök kb 8 óra mire a keletibe érek ugy hogy esélytelen hogy korán kiérjek ha az árpádhíd fele megyek az ingyenes busszal kb mikorra lehetek a ringen ?
2013. júl. 23. 15:23
 6/18 anonim ***** válasza:

A HÉV NEM INGYENES A JEGYEDDEL.


A Keletitől metrózz el a Deák Ferenc térig (M2, Déli pályaudvar felé) (ez a jegyeddel ingyenes), ahol szállj át az M3-as metróra (eltéveszthetetlen) és azzal utazz Újpest-Központ felé, egészen az Árpád híd metróállomásig.


Itt keresd meg a buszpályaudvart, ahonnan az ingyenes buszjáratok indulnak a Hungaroringere.


Információk:

- [link]

- [link]

2013. júl. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
8 óra a Keleti? Olyan nincs.
2013. júl. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
nem pont 8 de valahogy a körül
2013. júl. 23. 17:35
 9/18 A kérdező kommentje:
ÉS MOGYORÓD templomtértől nem megy busz ki a ringig?
2013. júl. 23. 18:02
 10/18 anonim ***** válasza:
Külön busz ott úgy tudom nincs, de talán felvesznek, ha stoppolsz. :)
2013. júl. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!