Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hungaroringre F1-re melyik...

Hungaroringre F1-re melyik nap érdemes menni és hova érdemes jegyet venni?

Figyelt kérdés

Nyilván vasárnap lenne jó, de szombatra vagy péntekre azért jóval olcsóbb a jegy. Először péntekre gondoltam, de aztán láttam, hogy szombaton már vannak futamok is, még ha nem is F1. Szerintetek? És pénteken meg szombaton mennyivel vannak kevesebben, mint vasárnap?


És melyik (olcsóbb) szektorba érdemes jegyet venni?



2013. máj. 13. 18:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én még a pálya hátsó részén nem voltam, úh arról nem nagyon tudok nyilatkozni. A célegyenesben viszont attól függ, hogy hová ülj, hogy melyik nap akarsz kimenni. Ha pénteken, akkor szerintem a Super Gold-ba vegyél jegyet, mert onnan jól rálátni a csapatok garázsára. Szombaton és vasárnap nálam a Gold 4 a nyerő, mert az a célegyenes végén van, és a legtöbb akció ott zajlik, arról nem is beszélve, amikor a rajt után beesik oda az egész mezőny. A szombati napnak viszont megvan az a hátránya, hogy péntekhez képest viszonylag drága, akkor már majdnem mindegy, ha forma1 club-os belépőt veszel, mert az olyanból az állójegy megúszható a 3 napra 10000-ből, az ülő pedig 28000-ből, ráadásul szerintem nincs olyan rossz helyen a Club tribün. Ugyan egy kicsit messzebb van a pályától, viszont a rajtrácsot jól belátni, és a pályát végig látod kb a 10-11-es kanyartól a célegyenes közepéig.
2013. máj. 14. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

ha rám hallgatsz, akkor mindenképp a célegyenes végére veszel jegyet (úgy ahogy az előttem író is írta) onnan nagyon jól látni mindent.

és szerintem ha már kimész, akkor szánd rá a pénzt a vasárnapi napra.

2013. máj. 14. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

azért nem véleten a gold tribün van a célegyenes végénél...


Amúgy, ha olcsón akarod megúszni, tényleg Club. ott lehetsz egész 7végén nagyjából egy tizesért. nem vész. és, ha mákod van, boxutcalátogatásra is jó, csütörtökön.

2013. máj. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
én múlt évben pénteken voltam kint, super gold jegyem volt. annyira jó volt, mert barátokkal voltam, és mindenkinek màs a kedvence és mindenki oda tudott ülni a kedvence boxjàval szembe:) azért is tetszett még a péntek, mert nem volt túl sok ember. voltak, de nem volt az a nagyon nagy tömeg.
2013. máj. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ja, csak verseny nem volt...
2013. máj. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!