Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Tehetek panaszt az ellen,...

Tehetek panaszt az ellen, hogy a buszsofőr rámcsukta az ajtót?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy szálltunk fel a buszra, mikor én szálltam fel a buszra láttam hogy tömve van, erre rámcsukta az ajtót a táskámra meg a könyökömre, nagy nehezen sikerült " kiszabadulnom" mielőtt elindult volna, de így is a barátaimat nem engedte fel a buszra...

Lehet panaszt tenni ellene?


2013. szept. 6. 14:56
1 2 3
 11/21 Napkiraly ***** válasza:
55%
Tegyél panaszt,én is tettem panaszt (rendszámmal,járatszámmal,időponttal) ilyen miatt. Állítólag meghallgatták a sofőrt,aki persze tagadta, de figyelmeztették az utasokkal szembeni bánásmódra... Annyit megér, hogy legalább megrángatják kicsit
2013. szept. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
70%
Nos. Buszsofőr vagyok egy volánnál. Nem egyszer volt olyan, hogy annyira tele volt a busz hogy az emberek a lépcsőn álltak, egyik másik folyton kidugta a fejét, kezét akármit. Többször szóltam, hogy van 2 lehetőségük: vagy leszállnak, mert így nem tudok elindulni, vagy odacsukom őket. Ők az utóbbit választották, mondván, hogy úgysem teszem meg. Hát, megtettem. Utána nekik állt természetesen feljebb. Tettek bejelentést, de volt rá több tanúm, hogy többször szóltam nekik, és nem tudtam elindulni. Volt olyan eset is, amikor a drága utasok annyian voltak, hogy nem fértek föl , és préselték egymást a buszra. Eléggé szánalmas volt, hogy a busz fullon volt, de még vagy 50-en lökték egymást hogy felférjenek. Akkor is ordítottam + be is mondtam h vigyázzanak, sőt csengőt is használtam, de nem érdekelte őket. Hát rájuk csuktam az ajtót... Volt ott sipítozás... Itt is tettek panaszt, mondjuk itt már azért mondták, hogy akkor máskor szarjam le, és álljak ott fél órát ;) tehát.... ha szólta a csengő nem tehetsz bejelentést
2013. szept. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, te legalább szóltál az utasoknak, hogy szálljanak le mert nem férnek föl a buszra, ha szólt volna, természetesen leszállok, de az utasok hibája is volt, szerintem, miért a lépcsőn állnak, mikot még volt valamrnnyi hely beljebb, amikor én már fenn voltam a buszon, vagyis a lépcsőn álltam, akkor szólalt meg a jelző hang, persze amikor odacsukott, utána máris beljebb tudtak menni az utasok.
2013. szept. 7. 13:00
 14/21 anonim ***** válasza:
Keletkezett valamilyen sérülésed?Te is hibás vagy valamilyen szinten,mert szólhattál volna az előtted lévő utasoknak,hogy menjenek beljebb,mert oda fog csukni az ajtó,ha ott maradsz a legalsó lépcsőnél.Nekem csak a lábamat csukták oda egyszer,vagyis odapréselte az ajtó,bakancsban voltam,de még úgy is eléggé fájt.Szóval van erejük ezeknek a buszajtóknak:D
2013. szept. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

Igen, így visszagondolva szólhattam volna. . .

Bajom nem lett, de a könyököm fáj egy kicsit...

2013. szept. 7. 14:04
 16/21 anonim ***** válasza:
20%
A fejedet kellett volna odazárni
2013. szept. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 Napkiraly ***** válasza:
Igazából amikor hallod,hogy csukja az ajtót,már akkor reagálni kell,időben vissza kell fogni hogy ne tudja rácsukni az a szerencsétlen, akinek csak ez az öröm adódott a nyomorult életében.
2013. szept. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Szerintem amúgy hibás vagy, mert ha hallod a csengőt, és látod, hogy rád fogja csukni az ajtót ha nem mész el onnan, akkor miért nem szálltál le, vagy miért nem ordítottál hogy menjenek beljebb?
2013. szept. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Kb. 3 napja keztem el buszozni, életemben először, nem tudtam mit kell csinálni...
2013. szept. 7. 22:29
 20/21 anonim ***** válasza:
Tegyél panaszt, de ne a gépjárművezető ellen hanem a busztársaságra hogy tömegnyomorba kell utazni!
2013. szept. 8. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!