Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Akik bliccelnek a BKV-n,...

Akik bliccelnek a BKV-n, vonaton, azok erre mit mondanak?

Figyelt kérdés

Azzal ne jöjjön senki, hogy drága, meg nincs pénze. Ha van munkája, ki tudja fizetni. Csak oda kellene szánni a pénzt. Dohányzik? Ivott valamit vizen kívül (alkohol, kávé, üdítő, tea)? Kábel TV, net előfizetése van?


Sokan mondják, hagy fent is ennyit, meg annyit lopnak, meg a minőség is milyen. Na de hát a fodrásznál, ha bemész, akkor nem mondod, hogy azt hallottad, hogy ennek a cégnek a vezetése mennyit csal, meg milyen korrupt, ezért éppen az jutott eszedbe, hogy nem fizetnél a szolgáltatásért. Vagy ne vágass hajat. De ha kell valamilyen szolgáltatás, az ember nem foglalkozik vele, megveszi a ruhát, könyvet.


Akinek meg a minőség a gondja, az meg ne kössön szerződést a BKV-val, ne fizessen, ne utazzon. Ha egy kis faluban laknál, ahol csak egy fodrász van, aki nem túl jó, akkor is le kellene vágatnod a hajad néha, és azért is fizetned kell. Rá vagy kényszerülve, mégsem kötelező oda járnod, és nem nézné el neked, ha mindig oda járnál fizetés nélkül.


2014. jan. 26. 23:24
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:

"vagy tévednék?"


Alaposan :) A helyedben nem lottóznék.

Továbbra sem voltam érzéketlen az alacsony szolgáltatással kapcsolatban szimplán arra világítottam rá, hogy nevettséges egy mondatban sírni az alacsony színvonal miatt és kijelenteni, hogy ezért bizony nem fizetsz (teljes árat különösen nem).

2014. jan. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:

milyen flame-elős kérdés...ezekkel a körülírásokkal Orbán facebook oldalán szoktam találkozni...ott szokták az "ott lakó bérmunkások" elküldeni a kritizáló polgárokat ezzel, hogy hát ha olyan rosszul él, hogy-hogy van otthon internet?


tökmind1, ki hogy van felháborodva, akkor sem arányosak az árak sem a minőséggel, sem a bérekkel. Én sem lyukasztok mindig a fővárosban közlekedve, van nálam mindig egy tömb, ha elkapnak meg fizetek, és ennyi. Az az igazi gerinctelenség, aki soha egy darab jegyet nem vett még, és ha az ellenőr odalép hozzá, akkor félrelöki, és megpróbál elfutni.

2014. jan. 27. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
53%

Nekem is drága a BKV. Nem is akarok jegyet venni. Fogom a biciklim, és a méretes valagam, oszt tekerek. Szúrjatok ki ti is a BKV-val, tessék gyalogolni vagy tekerni!


Most komolyan: mit várunk egy olyan országban, ahol az adócsalók a legjobban megbecsült réteghez tartoznak? A bliccelés és egyéb "potyautazás" (nemcsak a tömegközlekedésben, hanem az élet más területén is!) tömegsport - oldja meg más, fizesse más, mer' nekem drága és amúgy is fos!


Lóf.szt a s.ggetekbe.

2014. jan. 28. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
3%
Én taxival szoktam járni, vagy saját autóval, szóval nem érint a tömegközlekedés nagyon. Az mindig is az alsó-középosztály és a szegények utazási módja volt. Ha csak BKV-val tudnék hazajutni, inkább hívok egy taxit, minthogy elvegyüljek olyanokkal, akik ápolatlanok és csórók.
2014. jan. 28. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
100%
#34 Köszönjük, hogy nem vegyülsz el a budapesti tömegközlekedésben. Nem szívesen utaznánk együtt egy ilyennel.
2014. jan. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!