Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Lehet, hogy álellenőr volt?...

Lehet, hogy álellenőr volt? Mit tehetek?

Figyelt kérdés

Nemrég jegy nélkül utaztam, persze Murphy törvénye ismét betalált, jött is az ellenőr, meg is büntetett de nagyon gyanús eset volt:

Egyedül volt, se közteres de társai se voltak ez furcsa volt. Rögtön leszálltunk a következő megállónál mindössze mi ketten, és minden áron rá akart venni hogy készpénzzel fizessek. Mikor 6. próbálkozására is nemet mondtam elkérte csak a személyimet, felírt pár adatot majd adott egy csekket, amin alig van valami és otthagyott, de jegyzőkönyvet se írtam alá meg semmit, lakcímem se kérdezte (ugye nincs rajta a személyimen). Ti mit gondoltok?



2014. febr. 3. 13:46
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Szokott jönni ellenőr egyedül is, szombat este is jött és ellenőrizte végig a 7-es buszt egy ellenőr.
2014. febr. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!