Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Mennyit keres a BKV ellenőr?...

Mennyit keres a BKV ellenőr? És mit kell hozzá elvégezni h az legyen valaki?

Figyelt kérdés
2009. dec. 7. 22:45
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
65%

Én egy vidéki parasztgyerek vagyok, de sose fogom megérteni a sok városi tahó miért akar ingyen utazni.

Örülni kellene, hogy van miért fizetni, amivel el tudsz jutni A ból B be. Nem csak autó, bicaj és gyalog van...

2009. dec. 8. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
84%

Első vagyok.

több okból is lenézett ez a szakma. egyrészt nagyon sok bunkó ellenőr van valóban akik belekötnek az emberbe meg élvezik a büntetést, 0 emberséggel.

de ezzel szemben sok normális emberke is van, főleg így a válság idején, amikor sokan elvesztik a melójukat és nincs más. Amúgy nekem is szinte mindig megköszönik a bérletem bemutatását vagy biccentenek a fejükkel. Igaz, hogy 90kg -os férfi vagyok nem egy 40kg-os kisemberke akibe bele mernek csakúgy kötni.


A másik részről nagyon-nagyon sokan ugye bliccelnek, erről lehet olvasni egy csomó kérdésben ahol az emberek természetesnek veszik, hogy lopnak, illetve az ellenőr azért szemét, mert ezt meg akarja akadályozni.


Szóval végeredményben mindenképp az ellenőr húzza a rövidebbet lenézés terén.


Amúgy tanfolyam ide-oda, meg vizsgálat, tudtommal nem ér túl sokat, vagyis nem komoly az egész.

2009. dec. 8. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
19%
Ilyen hálátlan munkát akarsz végezni??Akkor keres igazán jól,ha megbüntet jó pár embert mert azután is kap jutalékot...,már akit megtud büntetni,ugye..!
2009. dec. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
22%
Te vidéki suttyó...,nézd már meg mennyibe kerül egy jegy v. egy bérlet itt Bp-en,és utána szájalj!Inkább költöm azt a pénzt kajára,minthogy a mindig tömött,koszos bkv szolgáltatását igénybe vegyem ,pénzért..!
2009. dec. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
7%
Én is városi tahó vagyok,de sose fogom megérteni a sok vidék buzeráns miért a kocsmában döglik egész nap.....
2009. dec. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
26%

Te városi!


Ha nem tetszik, miért akarsz utazni rajta?

2009. dec. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
57%

Kedves fővárosiak, nekünk két autónk van az egyik BMW, a másik Audi, pont leszarom a tömegközlekedést, de 13 évesen jól jött volna. Mellesleg inkább nektek való szaros panelproliknak. Autóra nem jut, de úgy gondoljátok legyen egy társaság aki járműveket tart fenn a kedvetekért? Mindenért meg kell dolgozni és meg kell fizetni!

Nem járok kocsmába, mert nem iszok alkoholt, sőt néhány lecsúszott rendszer váltás vesztesét leszámítva csak a cigók járnak kocsmába.

2009. dec. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

"Autóra nem jut, de úgy gondoljátok legyen egy társaság aki járműveket tart fenn a kedvetekért? Mindenért meg kell dolgozni és meg kell fizetni!"


Én ingyen utazok,eszem ágában sincs fizetni jegyért v. bérletért!Nem ezért gürizek,hogy kib@szott drága jegy,bérlet vigye a pénzem...!Irreális,nem sajnálom amúgy a Bkv-t,főleg azóta nem mióta kiderültek a kis ügyeik!

2009. dec. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim válasza:
3%
5-6ezer forintot, minimum 8 általános+két év aktív alkoholizmus, erről papírt is hozzon
2009. dec. 13. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim válasza:
66%

Legyél ellenőr! És jól büntesd meg az ilyen suttyókat, akik azt hiszik, hogy minden ingyen van! Talán a ruhát, az ételt is lopjátok?

Én is drágállom a jegy árát, de mégis kifizetem, mert lopni akkor sem fogok, mert nem vagyok ci...y!

2009. dec. 14. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!