Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Mennyit keres a BKV ellenőr?...

Mennyit keres a BKV ellenőr? És mit kell hozzá elvégezni h az legyen valaki?

Figyelt kérdés
2009. dec. 7. 22:45
1 2 3
 21/26 anonim válasza:
52%
Azért az elég vicces, ha egyeseket lopáson kapnak, még ők vannak felháborodva. Nyilván az is felháborodik, aki megöli az anyját, aztán börtöne akarják zárni. Ilyen gusztustalanok a magyarok!
2009. dec. 14. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim válasza:
85%

Már bocs emberek de mi ez a szinvonal?

Az ellenőr is egy munka ráadásul hálátlan ...

2009. dec. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
68%
A vidéki nagypofájú biztosan saját zsebből fizette ki a két autóját igaz?? És saját zsebből tankolja igaz?? Nem a saját cégéből lopja ki a pénzt igaz?? Könnyen beszél az ilyen taplóképű,ha meg kellene vennie egy buszjegyet akkor meg áfás számlát kér róla,hogy hozzá tudja tenni a kettős könyveléséhez!!!
2009. dec. 15. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
20%
10:25 Ci..ny vagy Te ,b@zifejű!!Az,hogy a Bkv veszeteséges és az emberekkel fizettetik meg...!Januárban is 10%-kal emelik..,ott rohadj@n meg a bkv ahol van!!És természetessen továbbra is igénybe fogom venni,ingyen!!Pedig megtudnám venni a bérletet,de én ezt az árat már irreálissan magasnak tartom!!Te viszont továbbra is vedd csak meg,jó nagy madár vagy...,hehe:))
2009. dec. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim válasza:
39%

Fúra de a vidéken élők mindig azt gondolják, hogy aki Bp-en él az egyben jó anyagi körülmények között is él. Lehet, hogy kicsi többet keresnek a fővárosiak mint a vidékiek, de a megélhetés is nagyon magas.

Nekem is volt egy időszak az életemben amikor blicceltem. Egyedül éltem a gyermekemmel, kb. 70ezret kerestem és télen 50ezer volt a fűtés + rezsi. Alig tudtunk ennivalót venni, a bkv bérlet kész luxus lett volna, dolgozni viszont muszáj volt, ördögi kör.

Úgyhogy nem ítélem el a bliccelőket. Az ellenőrök pedig nem csak, hogy nem voltak megértőek, de még bunkóskodtak is. Remélem egyszer kerülnek Ők is hasonló helyzetbe.

Ellenőrökkel jó tapasztalataim egyedül a Hévnél voltak eddig. A metrósok nagyon IQ nullásak.

Épp ma volt a híradóban, hogy a metró ellenőrök brutálisan megvertek egy utast akinek volt érvényes jegye, csak azért hagyták abba mert jött egy másik utas.

Szerintem nagyon alávaló munka, rosszabb mint az adóellenőr (sokkal). Ennyit nem ér meg semennyi pénz.

Egyébként nem tudom elképzelni, hogy érettségi kelljen hozzá, ahhoz túl buták.

2010. jan. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:
65%
Nincs pénzed bérletre és károsítod a BKV/BKK-t, emellett felháborodsz ha büntetnek? Gyalogolj b .zdmeg te pesti par. szt!
2014. aug. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!