Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Mi a véleményed erről?

Mi a véleményed erről?

Figyelt kérdés

Eddig 6 km-re volt egy nagy város ahova az azt határoló folyón komppal lehetett bejutni, de sajnos idén megszüntették gazdasági okok miatt, viszont így 30 km-t kell kerülni a legközelebbi hídig ami nem kevés benzinbe kerül. Csináltam egy kampányvideót:


http://www.youtube.com/watch?v=ax_xb68k11g


Mi a véleményetek róla?



2014. márc. 9. 13:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Valahogy egyszerűbb videót kellett volna.

Amúgy télen ha befagy vagy valami akkor hogy mentek komppal?

2014. márc. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor sehogy, de így most egyáltalán nem tudunk :/
2014. márc. 9. 14:14
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Önszerveződés. Dobjatok össze egy motorcsónakra és próbáljátok meg közmunkában üzemeltettetni az önkormányzattal. Ha nem megy, akkor beszéljétek meg, mikor ki használja és ki ügyel arra, hogy mindig a megfelelő parton legyen a hajó. A rév egyik oldalán hagyod a kocsit, a másiktól pedig biciklivel közlekedsz.
2014. márc. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
multkor mar volt kerdes. mondtam, hogy erdemes megkeresni nagyobb mediumot (tv2-naplo, rtl klub-hazon kivul), mert eleg nagy hordereju tema, es a mediavisszhangra talan majd probal valamit kezdeni a szegedi onkormanyzat. youtube videokkal nem igazan lesz nagy hirveres belole. masik megoldas, meg ahogy elottem levo irja, valami fele osszefogas, hiszen tobb ember erdeke is, hogy ekkor-akkor bejusson szegedre. sok sikert, kitartast.
2014. márc. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Azóta vissza írt az egyik szegedi internetes portál, de egyenlőre nem írattam meg a cikket, mert 2 hét múlva lesz vmi gyűlés, de hogy + eredménye lesz-e az bizonytalan. Nyilván, ha nem születik megoldás akkor megy a médiához.
2014. márc. 14. 16:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!