Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Érdemes buszvezetőnek menni...

Érdemes buszvezetőnek menni bkv-hoz? Vagy nagyon stresszes, rossz munka?

Figyelt kérdés
Mennyire nehéz vezetni a buszt ? Gondolom személykocsitól jóval nehezebb ,nem?
2015. jan. 20. 11:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem sokkal nehezebb.Max az fura hogy az első kerék nem elötted hanem mögötted és alattad van.Igy úgy lehet érezni hogy rámész valamire pedig nem.Jobban ki kell tartani az orrát a hossza miatt.Amúgy magad is kipróbálhatod milyen,az omsi szimulátorral pc-n.Arányok kanyarodás majdnem ugyanolyan mint az igazin
2015. jan. 20. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Annyiból nehezebb vezetni, hogy szűkebb utcáknál kell figyelj, hogy be tudj fordulni, azaz szélesebbre kell venned a kanyart, meg úgy általában is jobban kell figyelned a nagy méretek miatt. De ezt könnyen meg lehet szokni.

Inkább az a nehezevv része (már akinek), hogy minden megállóban szépen állj meg, mindenkit várj meg, mig leszáll-felszáll, aztán vigyázz, hogy ne csukd rá senkire az ajtót. Ezután pedig vissza kell vergődj a forgalomba, miközben lehet éppen dugó van. Nos ez egy türelmes embernek semmilyen gondot nem okoz, tehát ez kell egy BKV sofőrnek: türelem.

2015. jan. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 krissztus ***** válasza:
ne bkv hoz menj ha nem válallkohoz aki neki szállit pl 22 kernek csak ilyen vállalkozó szállit. kék szép ápolt uj buszok.200 230 ezer ft meg lesz .
2015. jan. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat !
2015. jan. 20. 19:06
 5/6 anonim ***** válasza:
Annyit hozzátennék még, hogy -bár nem vagyok sofőr, de- szerintem az utasok egy része miatt kell igazán szeretned a munkát, a buszokat, és az embereket is valamennyire, illetve határozottnak kell lenned, ha valaki nem akar jegyet venni vagy éppen a buszt szedi szét. Jó pár fokkal nyugisabb a munkásszállítás, ha buszoznék, én azt csinálnám vagy különjáratoznék, csak ugye ott nem mindig van felvétel.
2015. jan. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen,ez is elgondolkodtató ha rendzavarás van gondolom a sofőrnek kell intézkedni csak mondjuk nem tudom akarnék -e 6 fős cigánybandával harcolni egy éjszakai járaton ha oda osztanak be pl.
2015. jan. 22. 13:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!