Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Miért kell irigyelni valakit,...

Miért kell irigyelni valakit, mert kocsival jár, pláne fiatalon?

Figyelt kérdés

Mert sok haverom utálja azokat a velük egykorú embereket, akik nem a buszon izzadnak, hanem szülők autójával közlekedik.


Mindig mondják, hogy "remélem összetöröd magad!" meg, "Neked is a szülők tették a feneked alá!"


Miért mondanak ilyeneket? Engem nem zavar, mikor látom, hogy valaki fiatalon autóval érkezik meg, vagy megy el...

Attól nekem még a villamoson kell nyomorognom, hogy szidom a szomszéd srácot, mert megy el az apja Opeljával...


Nekik jobb ha most anyáznak annak aki autóval jár, nem pedig BKVval?



2014. júl. 15. 10:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert divat tahónak lenni.
2014. júl. 15. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mert a sok lusta tahónak, adócsaló suttyónak és a többi birkának köszönhetően az ország oly' mértékben van elszegényedve, hogy már az is nagy szónak számít, ha valakinek autója van.
2014. júl. 15. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mert "dögöljön meg a szomszéd tehene is".

Azt hiszik, nekik jobb lesz attól, ha másnak rossz.

Egyébként én is utálok tömegközlekedni, szerintem lélekromboló, amint tehetem, elkerülöm majd. Én kocsiból ültem vissza a buszra. Brrr!

Ettôl függetlenül nem a többi autóst utálom, csak azt az egy embert, aki miatt most nincs autóm. :)

2014. júl. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

és akkor még nem beszéltünk arról, aki simán kap egy több milliós autót és nem a szülők kocsiját kéri el :D


inkább örülnének neki, több hely marad a fülledt buszon :D

2014. júl. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Irigység, ez a jelszó sajnos mindenre ebben az országban.
2014. júl. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!