Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Érettségi után meddig használh...

Érettségi után meddig használható a diákigazolvány?

Figyelt kérdés
Ugyanúgy október 31-ig, mint az előző évfolyamokban, vagy érvénytelen lesz érettségi után, esetleg bevonják?

2015. dec. 26. 11:12
 1/7 anonim válasza:
100%
okt.31
2015. dec. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg bevonják, de adnak helyette egy ideiglenes papírt, amivel október 31-ig igénybe veheted a kedvezményeket.
2015. dec. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi.

És gyakorlatilag? :)

Például mi van, ha "nem találom" amikor le kell adni.

2015. dec. 27. 09:07
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, lehet, hogy akkor letiltják sorszám alapján, de október után akkor sem jó, addig meg jó az ideiglenes is. Hacsak nem szerzel rá feketén matricát, de ezzel már jobb vigyázni, a matricák is regisztrálva vannak sorszám alapján.
2015. dec. 28. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 piriiiii válasza:
Tavaly érettségiztem, bizonyítványosztásnál visszakérték a diákot és adtak helyette ideiglenes diákot (egy papírt, amire rá van írva az ok, hogy miért nincs diákigazolványod és, ami igazolja, hogy diák vagy). Valóban október végéig érvényes. Nekem akkor adtak másikat, mivel még ott tanulok.
2015. dec. 30. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Kösz a válaszokat. Azért emeltem ki, mert időközben egy tanár azt mondta, nem szedik be a diákigazolványokat érettségi után, hanem csak simán érvényességét veszti, amikor a matrica is.

További tapasztalatokat várok...

2016. máj. 4. 21:43
 7/7 anonim ***** válasza:
Október 31-ig marad érvényes, és jobb is ha megmarad az igazolvány, mert pl. moziban nem tudsz diák jegyet venni a papírral, mert nincs rajta az a vonalkód, meg tömegközlekedésen a papír alapú igazolások mindig "vita" tárgyát képzik. :D
2016. máj. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!