Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Téged nem idegesít az, amikor...

Téged nem idegesít az, amikor valaki a tömött buszon a kettes ülés külső helyét foglalja el miközben az ablak melletti hely üres?

Figyelt kérdés
Vagy te is ilyen vagy?!
2016. jún. 28. 19:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%
Engem nem szokott idegesiteni, mert ha nagyritkan tomegkozlekedek, akkor inkabb allok.
2016. jún. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
44%
Nem, mert egyrészt nem vagyok olyan idegbeteg (mint a kérdező), hogy ilyen apróságon felidegesítsem magam, másrészt án ebben inkább a jót látom: nyugodtan ülhetek az ablak mellé, nem kell a folyosón ácsorgók hónalját szaglásznom (mint a kérdezőnek).
2016. jún. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
79%

Nem. Én is kintre szoktam ülni, ha valaki megáll mellettem akkor felajánlom a benti helyet.

Ha van szabad hely és nem akarják felajánlani akkor kinyitom a szép kis számat.

2016. jún. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
81%
Most komolyan olyan nehéz megkérdezni, hogy: Szabad a hely?
2016. jún. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
69%
Nem. Nekem van szám, tudok beszélni is, így szólok, hogy be szeretnék ülni. ;)
2016. jún. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
39%
Idegesít, de nem is azért, mert én leülnék, hanem annyian vannak a buszon, hogy már állni sincs hely sokszor, de ő nem engedi, hogy más mellé üljön...
2016. jún. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
42%
Miért ne engedné? Megkérdezted?
2016. jún. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem idegesít.

Szoktam én is kívűlre űlni p. amikor ilyenkor nyáron a déli órákban felűlről süt a nap teljesen és,ha belűlre űlnék a fejem is sütné de,ha kívűlre űlök a folyosó mellé akkor ott már árnyékosabb és nem éri a nap a fejem.

Nem hiányzik a napszúrás.

2016. jún. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
60%
Én is ilyen vagyok, mert szeretem megválogatni, kivel érjen össze a testem. Mert gyakran összeér akaratlanul is és bizony nem mindenki olyan ápolt, hogy örömmel ücsörögjek mellette. Így viszont van mozgásterem mind a másik ülés felé (ha egy ápolatlan ember megáll a folyosón), mind a folyosó felé (ha az illető okvetlen le akar ülni). Továbbá a nap sem süt annyira oda és a légkondi sem fújja le a fejemet a helyéről. Ha pedig kevés az utas, még a táskám sem az ölemben van. Kérésre odaengedek bárkit a belső ülésre és magam is bekéredzkedek, ha ülni akarok. Ennyi az egész.
2016. jún. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezek szerint te belül szeretsz ülni. Szóval mi kívül ülősök csak jót teszünk beled
2016. jún. 29. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!