Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Téged nem idegesít az, amikor...

Téged nem idegesít az, amikor valaki a tömött buszon a kettes ülés külső helyét foglalja el miközben az ablak melletti hely üres?

Figyelt kérdés
Vagy te is ilyen vagy?!
2016. jún. 28. 19:56
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Engem nagyon idegesít, de a tömegközlekedő emberek sok szokása szintén.


Alapvetően nem nagyon értem, miért jó kívül ülni. Kívülre le se ülök, mert fölöttem tornyosulnak, amikor elengednek valamit, rám hajolnak, az olvasnivalójukat a fejem fölé, szinte az arcomba tolják.


Másrészt szerintem sokaknál direkt van ez... Mellém ugyan ne üljön senki címszóval.

Ha mellé állok és magától nem ajánlja fel, akkor szerintem nem akarja, hogy mellé üljek, elvből nem szólok hozzá, viszont ideges vagyok, amiért önzően viselkedik.

Egyébként ha 20-30 percet megyek vagy többet, nem szeretnék állni és örülök, hogy van belül hely, mégis megkérem az embert, olyan arcokat szoktak vágni meg sóhajtozni...


Ha egy-két megállót megyek és kívül ülök, ha mellém állnak, akkor rögtön felajánlom, hogy üljön le, de amúgy akár zavarban is vagyok.

2016. jún. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Én mindig belülre ültem mikor buszoztam, épp azért hogy ne pattogjanak, aki akar üljön le mellém azt csá. Ha olyan kaliberű volt a tag akkor meg felálltam és otthagytam aztán kész. Nem az volt a napi listámon a fontos, hogy épp ki hol ül, hanem hogy érjek már haza végre a fszba. Legtöbb ember kb. hasonlóan gondolja.


Sokan azért ülnek kívülre, hogy ne üljenek mellé ez egyértelmű, ha idős akkor hogy ne kelljen annyit másznia a belső ülésről.

2016. júl. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!