Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Ma egy nedves ülésre ültem le...

Ma egy nedves ülésre ültem le veletlen, lehetseges hogy van olyan aki odapisilt?

Figyelt kérdés
ma mentem haza busszal es leultem egy szekre és mikor felaltam tiszta nedves volt a szoknyam és a bugyim is lehetseges hogy vki odapisilt vagy vkivel történt mar ilyen mert eléggé felhuzott az eset és szoltam is a buszsoförnek és azt mondta hogy van aki nem birja tartani a 2 oras uton....

2016. aug. 2. 20:36
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%

Minden lehetséges... De ha az lett volna szerintem érezted volna a szag alapján...

Amúgy ha érzed, hogy valami nedves miért nem kelsz fel...az helyett hogy bugyid is olyan lett...lehet te magad csináltál oda xD. De ha meg annyira vizes nedves egy ülés azt látnod is kellene... Szval nem értelek.

Velem csak olyan volt, hogy ittam a 2L es innivalóm s fékezett a busz -> az álló utas meg neki esett üvegnek...

Visszatérve témádra: Szimplán nem értelek. Én mindig megnézem hova ülök. Még ha szösz vagy morzsás is egyből lesöpröm...nem hogy folyadékba ülni.

2016. aug. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Volt már rá példa,hogy k...ki is volt,úgyhogy lehetséges sajnos.

Én is jártam már így,hazamentem a nadrágot rögtön a szennyesbe raktam.

Azóta a kezemmel óvatosan megérintem az űlést mindig,hogy száraz-e.


Lehet,hogy olyan is van,hogy direkt lelocsolják vízzel egyes kölkök,hogy más nem veszi észre és űljön bele a vizes űlésre,direkt ki...aszás.


Ilyen is lehet olyan is.


Sajnos:(

2016. aug. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Szerintem az is lehetséges, hogy nyitva maradt zápor idején az ablak és az áztatta el az ülést. Gondolom, szövettel volt bevonva, azok pedig elég lassan száradnak ki, főleg, ha nagyon átázott. Az nem lehet, hogy te izzadtál meg és azt a nedvességet érezted a ruhádon? Szerintem fentebbi kettő valószínűbb, mint a pisis ülés, ugyanis azt szerintem azonnal érezted volna, amint ráülsz.
2016. aug. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
de valakivel történt mar tenyleg hogy nem birta tartani? mert ezt se hiszem el hogy nem direkt csinalta az illető mert eleg eros pisi szaga van a ruhamnak....
2016. aug. 2. 22:07
 5/12 anonim ***** válasza:

"De ha meg annyira vizes nedves egy ülés azt látnod is kellene.."

Te észrevennéd ezen ránézésre?

[link]

Nem hiszem.


KÉrdező, sajnos előfordul. De azt akkor nem érezted a szagán?

Amúgy izzadni is lehet rendesen. Én amikor kocsival megyek, és nem farmer van rajtam, 1 óra után úgy néz ki a szoknyám, mintha bepisiltem volna, annyira leizzadok, ha meleg van. Pedig bírom tartani :-)

2016. aug. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy beázott a busz, és azért volt vizes?
2016. aug. 2. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Simán lehet hogy valaki direkt vagy véletlen bepisilt,mindkettőre tudok példát.Viszont hogy miért a szövet ülésen tette és miért nem kel fel ha bepisil ilyen-olyan oknál fogva,szimplán mert egy idióta durung!Nagyon ostoba emberek vannak!
2016. aug. 4. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha pisiszagú a ruhád akkor nem értem mi a kérdés?
2016. aug. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Igen lehet, az öregek és a kisgyerekek nem tudják jól tartani. :P

Mielőtt leülsz, fogd meg az ülést. Ha kicsit is nedves, keress másikat.

2016. aug. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Sajnos elõfordulhat.Nekem egyszer barátnőm nem tudta tartani ami után elég kellemetlen volt....


-Very answer

2016. aug. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!