Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Ha a buszon az ellenőr meg...

Ha a buszon az ellenőr meg akar büntetni, viszont én nem árulom el a személyazonosságom, az adataim, akkor tud bármit tenni?

Figyelt kérdés

2016. dec. 13. 15:40
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
17%
SEmmit, ott hagyod a francba és leszállsz
2016. dec. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
77%
Feltartóztathat és hívhat hatósági személyt, akinek köteles leszel igazolni magad.
2016. dec. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Leütöm és elfutok?
2016. dec. 13. 15:44
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell leütni csak elfutsz, és nem fizetik olyan jól hogy még fusson is utánad.
2016. dec. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
70%
kiadjak ellene a korozest es aztan mesz a dutyiba. Amugy meg gyakran vannak veluk rendorok is.
2016. dec. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
85%
Ja, ha ennyi eszed van akkor üsd le.
2016. dec. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
86%
Gondolom neked alanyi jogon jár az ingyen közlekedés, mert ilyen erős legény vagy a neten.
2016. dec. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Jó,ezt nem godoltam komolyan

Amúgy meg volt bérletem,csak rosszul volt kitöltve.Azt írtam a számhoz,amit szeptemberbe adtak vmi igazolást a buszmegben,mikor még nem volt meg a diák.És megbüntetett 7 000-re

2016. dec. 13. 15:57
 9/22 A kérdező kommentje:
Az utazási viszonylat számát írtam rá már szeptember óta..
2016. dec. 13. 15:59
 10/22 anonim ***** válasza:
91%
Üsd, és amikor hazamegy és kérdezik a gyerekei, hogy mi történt majd legalább mondhatja, hogy egy kedves utas vert el, pedig én csak a munkámat végeztem volna. Erőszak mindig megoldás, mert meg tudod mutatni, hogy te kemény vagy. Arra is gondolhatsz, hogy próbaidőn van az ellenőr és elvered nem tudja feldolgozni az esetet majd kirúgják indoklás nélkül és lehet, hogy Ő az egyetlen keresőképes a családba és a család bevétele tőle függ. De ilyenkor gondolhatsz arra is ,hogy " he gyökér, tanult volna tovább. Minden esetre elmesélem mi lesz, ha ilyen kemény vagy. Kezdjük ott, hogy nincs jegyed, megbüntetne, kéri a neved, a személyidről, nem mutatod meg feltartóztat megütöd elszaladsz, valahogy úgy is elkapnak mert sok a kamera, vagy épp van ott egy rendőr, szóval elfogtak, mész rendőrségre, felveszik a jegyzőkönyvet, rabosítanak, megteszik ellened a feljelentést és még a büntit is megkapod. Lehet, hogy ha nem verekedsz, megúszod ( nem tudom mennyi Pesten ittenit tudom) 5 ezerrel a bírságot, verekedsz és mondjuk kártérítéssel együtt lesz 400 ezer. Meg fogja érni szerinted ?
2016. dec. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!