Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Milyen volt életed első...

Milyen volt életed első repülése? Hova mentél?

Figyelt kérdés
2017. febr. 6. 23:55
1 2
 11/12 anonim válasza:
8 évesen Kairóba, majd másnap onnan Hurghadába. Nagyon jó volt, csak gyerekként kicsit nehéz volt a 4 órát végigülni, főleg mikor besötétedett és már semmi érdekeset nem láttam az ablakból. Aztán amikor Kairó fölé értünk a fények gyönyörűek voltak.
2017. febr. 8. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
1996, Los Angelesbol New Yorkba, majd New Yorkbol Budapestre. Nagyon izgultam, Magyarorszagrol csak annyit tudtam, hogy az "O" haza, es onnan vandoroltak ki szuleim. Elotte soha nem hagytam el az Allamokat repulovel. Parszor voltam Montrealban es Ottawaban busszal illetve autoval. Csodalatos volt az utazas, bar sokat is aludtam, mert nagyon hosszu volt az ut. Kicsit csalodas volt, amikor leszalt a gep, es beutaztunk Budapestre, mintha 30-40 evet visszamentem voltna az idobe, Los Angeleshez kepest ugy tunt.
2017. febr. 12. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!