Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Ti be mernétek vállalni?

Ti be mernétek vállalni?

Figyelt kérdés

Van egy fontos időpontom,ahonnét semmiképp sem késhetek.

46kor érne be a vonatom,15re van jelenésem(ami azt jelenti,hogy oda kellene érnem mondjuk 10-12 körül). Amíg odaérek 15 perc séta/nem túl kényelmesen,de nem is rohanva/

Számolgattam,és rájöttem,hogy összesen kicsivel több,mint 10 perc feleslegem van.Most el kezdett motoszkálni bennem a kisördög,hogy mi van,ha nem érek oda. Vonattal megyek,30-40 perces késések nem szoktak soha lenni,de 3-5-10 percek gyakran megesnek. Nem tudom eldönteni,be merjem vállalni?

/Helyzetet külön nehezíti,hogy beteg vagyok,szóval nincs az az opcióm,hogy azt az 5 perc késést behozom egy laza sprinttel.Viszont a közlekedés rossz,úgyhogy a másik opció pedig az,hogy megyek egy órával előbb,de 1 órás sétálgatás a szélben nem biztos,hogy hozzájárul a gyógyulásomhoz./

Ezeknek ismeretében,ti hogy döntenétek?


2017. márc. 8. 14:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy órával előbb mész, akkor miért kell 1 órát sétálgatni?

Nem lehet beülni valahová?

2017. márc. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%
az nekd rossz közlekedés, h óránként megy vonatod?
2017. márc. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Beviz Elek ***** válasza:
100%
Mivel semmiképp sem kèshetsz én nem merném bevállalni. Ez átlag állomásnál talán még szerencséd lehetne, de én a Nyugatiban szálltam le, na ott garantált a késés. Szerintem alapból azt adják meg a menetrendben, hogy mikor ér látótávolságba, azt nem számolják hogy 10 perc mire bekullog :D
2017. márc. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Első két válaszoló,köszi a választ,bár nem igazán kapcsolódik a kérdéshez! Igaz,egy órát üldögélhetnék a váróba is,nem lenne muszáj a városba sétálgatnom,vagy bemehetnék bármely boltba nézelődni,de mint írtam,elég beteg vagyok,így próbálom a minimálisra csökkenteni az emberek között töltött időt.

Te pedig,kedves kettes,nem tudom honnét gondoltad,hogy 1 óránként megy vonatom,hisz nem írtam hogy mikor indulok,azt sem,hogy mennyit utazom,csak annyit,hogy ha előbb megyek,akkor egy órát várnom kell.


Hármas,vidékről van szó,Pesten ezt meg se merném próbálni,még akkor sem,ha nem fontos időpont lenne! :D

2017. márc. 8. 16:20
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát, senki nem látnok, szóval nem tudom milyen választ vársz a kérdésedre, úgy hogy még a viszonylatot sem mondod meg.

Ha tényleg nem késhetsz el, és nem biztos, hogy beérsz, akkor menj egy órával korábban. Ennyi.


Esetleg próbálkozz az ezotéria rovatban, ott lehet, hogy kapsz további információt.

2017. márc. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Elmentem előbb,de így legalább odaértem időben/és megérte,meglett az eredménye/. :) Köszönöm,mentek a zöld kezek!
2017. márc. 9. 16:59
 7/7 Beviz Elek ***** válasza:
100%
Örülünk hogy minden rendben ment és jobbulàst!
2017. márc. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!