Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Traxxból és taurusból levizsgá...

Traxxból és taurusból levizsgáztak vidéki mozdonyvezetők vagy csak budapestiek?

Figyelt kérdés

Az 1-es vonalon akik járnak traxxal,taurussal úgy tudom budapestiek.


Viszont az említett két mozdony nem csak az 1-es vonalon jár ,hanem traxx az országban mindenhol ahol villamosított a pálya,taurus már nem jár mindenfelé,de az 1-es vonal kivételével a 80,100 vonalakon is.

Ahol járnak ezek a mozdonyok,minenhol budapestiek járnak vele vagy amerre járnak arra az adott vidékiek járnak vele?

Vagyis levizsgáztak belőle vidékiek vagy csak pestiek vizsgáztak?


Szili mozdonyra tudom,hogy minden vidéki vontatási főnökséghez tartozó mozdonyvezető levizsgázott de mi a helyzet a traxx,taurussal?



2017. máj. 10. 21:10
 1/3 A kérdező kommentje:
Azért is kérdeztem még,mert szili mozdony nem csak Budapestre van állomásítva,hanem sok vidéki vontatási főnökséghez de a traxx,taurus mind Budapestre van állomásítva. Nameg van Sopronba is taurus állomásítva,de máshová nincs.
2017. máj. 10. 21:13
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem a tájékoztatón azt mondták, hogy hiába a tartoznék a Székesfehérvári állomáshoz (ide jelentkeztem), "forgatni" fognak, hogy ne egy vonalon járjak, és ne legyen annyira monoton. Tehát ebből kiindulva a vezér jó eséllyel környékbeli, de lehet az ország másik végéből is.
2017. máj. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
TRAXX, Taurus típusa szinte minden vidéki főtőházban sok embernek van. A pestiek nem nagyon járnak személyszállító vonatokkal messzebbre (általában), tehát amit látsz TRAXX-os vonatokat pl. Sopronba, Szombathelyre, Záhonyba stb., azokat többnyire az ottlévők továbbítják.
2017. máj. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!