Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Ha Pesten veszek egy vonaljegy...

Ha Pesten veszek egy vonaljegyet, de úgy utazok buszon, villamoson hogy csak akkor lyukasztom el, ha ellenőr száll fel, mennyire tudnak belekötni?

Figyelt kérdés
3 napra mennék Pestre,de sajnálok 4000ft-ot a 72 órás jegyre. Egy 24 órásat venni akarok a többit meg ilyen fél-blicceléses pitlák módszerrel tervezném. Próbálta már valaki? Nyilván hátul utaznék és ha csak nem ott toppanna be az ellenőr nem tünne fel szerintem hogy akkor lyukasztom el. Szerintetek?

2017. máj. 25. 16:35
1 2 3
 11/29 anonim válasza:
100%

Szerintem is drága a bérlet Pesten, mármint ahhoz képest, hogy mennyi az átlagkereset. Főleg, hogy munkanélküli vagy, szerintem teljesen jogos volt a kérdés. Szerintem sem éri meg a kockázat, főleg, hogy csak 3 napot vagy itt. Ha elkapnak, akkor meg rengeteg időt és pénzt kivesz a büntetés befizetése. Inkább fizesd ki és utazz nyugodtan. Mindig akkor jön az ellenőr, amikor nincs jegyed ;)

De akkor miért nem mész biciklivel vagy valami hasonlóval?

2017. máj. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
85%
Akinek arra sincs pénze hogy egy rossz 4000forintos 72 órás jegyet megvegyen az inkabb ne utazzon....egyebkent pestig hogy gondoltad az eljutást?odáig kit akarsz lehúzni/átverni?!?
2017. máj. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:
Látom 1-2 kivétellel nagyon ingerültek vagytok gyerekek ettől a bliccelős témától,akkor elmagyarázom hogy megértsétek. Nos telekocsi alkalmazással egy ezresért bevitetem magam azt már lebeszéltem amúgyis a vonat 90 km-re 33%os kedvezménnyel CSAK 1100ft lenne (hol megyek én 3 nap alatt bkvval 90 km-t 4000ért?) Halasztok félévet az egyetemen azaz szeptembertől újra sulis leszek csak most nincs már diák kedvezményem áprilistól-aug 31ig. És nem,nem kapok semmilyen ellátást 21 évesen (autómatikusan képzésre irányítanának). Főleg,hogy rövid távra kellene már csak meló így a munkaügyi sem ajánlgatta a hosszútávú munkákat alkalmi meg itt Nógrádban nem volt! Majd még felhívom őket hátha a strand keres nyárra valami balekot...
2017. máj. 25. 21:51
 14/29 anonim ***** válasza:
85%

Jaja, persze, ezzel még nem is lenne semmi baj...

Viszont még mindig nem találtam semmi olyat ebben a legutóbbi beírásodban sem, ami feljogosítana az ingyen békávéra.

2017. máj. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 Estádio de Felchút ***** válasza:
48%
Ha közteressel van, akkor a közteres meghasaltat, a videót pedig felteszik a dzsatubira. Híres vidéki g*ci leszel.
2017. máj. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim válasza:
31%
Ha tudnad hogy hany pesti köcsög utazik így.... Naponta.....
2017. máj. 26. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim válasza:
3%
Valahol meg igazuk van.....
2017. máj. 26. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
100%

Ugye a te fajtád szokott a zindexen meg hasonlókon sírni, hogy a csúnyagonosz ellenőr hátulról meglepve elkapja a kezét, amikor sutyilyukasztani akar?


Egyébként nem tud belekötni, de ha meglepnek pl. a fenn írt módon, akkor 16 ropi az utazgatás. És még a 4000-et is kifizetheted, mert többször 16 ropi azért kellemetlen, pláne egy léhűtőnek.

2017. máj. 26. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell elmagyaráznod semmit, mert értjük. Én egyszer egy évig, egyszer másfél évig voltam munkanélküli.

Budapesten, ahol állítólag könnyű találnia munkát annak, aki akar. Hát nem! Volt egy fél év, amikor 23 ezer forint volt a bevételem, s 37 ezer törlesztőrészlet.

S eszembe sem jutott lógni.

2017. máj. 26. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 Alex Fly ***** válasza:
96%

Te mennyire kötnél bele, ha a munkáltatód csak akkor adna fizetést, amikor ott a munkavédelmi felügyelőség, egyébként ingyen dolgoztatna?

És máshol is mindenhol lopni szoktál?

Elhiszem, hogy nem vagy eleresztve anyagilag, én is voltam hasonló helyzetben. Mondjuk nekem a becsületem többet ér négyezer forintnál...

Ha sokallod a BKV árát, akkor van rá egyszerű, legális és olcsó megoldás: nem veszed igénybe.

Nyugodtan lehet jegy nélkül gyalogolni.

2017. máj. 27. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!