Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Ha Pesten veszek egy vonaljegy...

Ha Pesten veszek egy vonaljegyet, de úgy utazok buszon, villamoson hogy csak akkor lyukasztom el, ha ellenőr száll fel, mennyire tudnak belekötni?

Figyelt kérdés
3 napra mennék Pestre,de sajnálok 4000ft-ot a 72 órás jegyre. Egy 24 órásat venni akarok a többit meg ilyen fél-blicceléses pitlák módszerrel tervezném. Próbálta már valaki? Nyilván hátul utaznék és ha csak nem ott toppanna be az ellenőr nem tünne fel szerintem hogy akkor lyukasztom el. Szerintetek?

2017. máj. 25. 16:35
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
93%
Na most én a kérdésre próbálok válaszolni előítéletmentesen: Ne hátul állj meg, hanem vaahol középtájon. Sok buszon/villamoson még hagyományos lyukasztó van vagy olyan pecsételő, amit a sofőr nem tud letiltani. Hacsak nem valami degenerált idegbeteg ellenőrt fogsz ki (sajnos ilyen is van), akkor semmit nem fog szólni akkor sem, ha az orra előtt lyukasztod ki a jegyet.
2017. máj. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:
Végeredmény: Csak a 28-as villamoson blicceltem 3 megállót :D Ellenőr nem volt:) Utána szombat délután vettem egy 24 órás jegyet,rögtön ahogy felszálltam a 20E-re azonnal jegyeket bérleteket :D hogy éreztem xD aztán ma vasárnap a jegy lejárata előtt 5 perccel szálltam fel a 133E-re ott is hírtelen kiböki a pali útközben hogy akkor jegyeket bérleteket:D mondom most nézze gyorsan mert még jó 1 perc 30 másodpercig :)) nevetett :D De mind 2 alkalommal szinte azonnal fogott bliccelőt és az a poén hogy jól öltözött srác meg pláza csajszik voltak.
2017. máj. 28. 18:18
 23/29 anonim ***** válasza:
0%

Nagyon vicces, de ha olyan az ellenőr, az 1:30 után úgy megbx - joggal -, hogy csak lesel.


Itt Svájcban próbálnád ezt be, 100 frankot buknál rajta - először. Aztán másodjára már 200 frank és így tovább egyre emelkedő büntivel.

2017. jún. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:
De 1 megállót mentem Maci sajt:D Svájcba meg úgysem jutok ki:D
2017. jún. 2. 11:40
 25/29 Alex Fly ***** válasza:
És most jobban érzed magad, hogy sikerült más nyakán élősködve utaznod? Látom büszke vagy rá.
2017. jún. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
37%
Remelem te sehova nem jutsz el!Igy is eleg rossz hirunk van mar nekunk magyaroknak a nagy világban az ilyenek miatt mint te.......nem kell mé fokozzad....
2017. jún. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim válasza:
45%
Amikor Fradi meccs van, egy BKV-s se mer felszállni a villamosra:D úgy lehajigalják a jegyellenőröket hogy csak úgy koppannak, vagy fel se mernek szállni:)
2017. jún. 2. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Hidd el azok látnak mindent! Azért vannka ilyen buszok, mert ti nem fizettek azért a szaros bérletért!
2017. jún. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:
Nekem semmi bajom nincs a buszokkal..:) Sőt szinte a fele már légkondícionált Mercedes,vagy csak épp pár éves használt. És most kapjatok a szívetekhez legközelebb is ugyanígy fogom csinálni :DD
2017. jún. 13. 22:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!