Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » BKV sofőrök! Ti az ilyen...

BKV sofőrök! Ti az ilyen helyzeteket hogy viselitek?

Figyelt kérdés

Mikor zöldet kaptunk a zebránál,pont akkor a villamos minden ajtaja becsukódott,azt hittem el akar indulni. De nem indult,mivel pirosa volt,én meg szaladtam a hátsó kocsihoz (Tatra villamos),mert mindig ott szoktam felszállni. Az első ajtó kinyílt,de reflexből a hátsóhoz mentem,és hiába nyomkodtam az ajtó gombot,nem nyílt ki. Ekkor eleresztettem egy "Ó a k***a anyádat" mondatot. Nem a vezetőnek,csak úgy. Utána az első kocsihoz szaladtam,de ott sem nyílt már,a villamos meg elindult. Mikor ezt realizáltam,még be is mutattam neki. Utólag rájöttem,hogy hülye voltam,mert alapból az első ajtónál kellett volna felszállnom.


Ti hogy viselitek az ilyen utast?



2017. aug. 4. 08:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Naponta tudod hány ilyen hülye van, mint te voltál?


Egyszerűen lepereg róluk. Ha minden mutogatást meg beszólogatást a lelkükre vennének, akkor rövid úton a diliházban kötnének ki.

2017. aug. 4. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy erre szokták bemondani a viccesebb kedvű kollégák, hogy a villamos összes ajtaja ugyanoda megy... :)
2017. aug. 5. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
58%
Minek anyáztál? Menjél ki idöben... ostoba. ;)
2017. aug. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat! Igazatok van,legközelebb igyekszem hamarabb kiérni a megállóba.
2017. aug. 6. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!