Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Repülőn van lehetőség telefont...

Repülőn van lehetőség telefont tölteni?

Figyelt kérdés
Van esetleg konnektor, vagy valamilyen lehetőség, hogy telefont töltsünk? Vagy jobb lenne beszerezni vezeték nélküli töltőt? FinnAir társaságról lenne szó.

2017. aug. 30. 17:28
 1/4 anonim ***** válasza:
66%
Attól függ milyen típusú géppel mész. Szerintem mindegyik járatukon nincs.
2017. aug. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

'Szerintem mindegyik járatukon nincs' Ez aztán a fogalmazás:)

Amúgy pedig, tudtommal nem is lehet telefont használni repülőn.

2017. aug. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit fáradt vagyok de szerintem a lényeg átment. Illetve nagyon rosszul tudod hogy nem lehet telefont használni. Repülőgépes üzemmódba kell tenni, utazómagasságon pedig egyéb elektromos eszközt is lehet használni(pl.: laptop).Nem véletlenül van egyre több légitársaságnál wifi is a fedélzeten.
2017. aug. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Interkontinentális járatokon van USB aljzat, amire rá tudod rakni a kütyüket töltésre. Rövid repülőutakra pl Európán belül, nem jellemző, hogy olyan gépek vannak amelyeken van ilyen lehetőség.
2017. aug. 31. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!