Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Miért kell babakocsival a...

Miért kell babakocsival a tömegközlekedésben részt venni?

Figyelt kérdés
Komolyan kérdezem. A drága szülő miért nem képes a lakóhelyéhez közel elintézni a dolgokat? Budapesten nagyon irritáló dolog, hogy villamosra meg metróra babakocsival szállnak fel anyukák. Komolyan nem értem, miért teszik egyáltalán ki a gyermeküket ennek? Mert hogy az agyonzsúfolt jármű nem tesz jót nekik, az szerintem biztos. Miért nem lehet akkor elmenni messzebbre, amikor van kire hagyni a gyermeket, az összes többi teendőt - bevásárlás, hivatali ügyek, stb - meg a lakóhelyhez közel elvégezni?

2017. okt. 26. 21:00
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
82%
Remélem, csak trollkodsz.
2017. okt. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
76%
Arra nem gondolsz,hogy esetleg orvoshoz viszi?
2017. okt. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
74%
Miért tomegkozlekedsz ?? Zavarod a babakocsisokat
2017. okt. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
82%

Kár hogy nem a gyerekvállalás kategóriába raktad ott már szétszedtek volna.

Egyébként nem értem Te miért tömegközlekedsz,miért nem közel intézed el a dolgaidat???

2017. okt. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
81%
Kereshettél volna a lakásod mellett munkahelyet, meg boltot vásárolni, nem értem mit tekeregsz össze-vissza a buszon.
2017. okt. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
79%
És te mit kerestél a tömegközlekedésen? Mentél volna gyalog! :P
2017. okt. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 Beviz Elek ***** válasza:
75%

Más család, más szokások. Nálatok természetes hogy a gyereket 5 éves koráig bezárják a szobába és kajamaradékokkal etetik, majd kiengedik mikor eléri az 5 éves kort, de másnál nem így megy.


Gyalogolj ;)

2017. okt. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
80%
Mert a kisgyermekeseknek is vannak olyan mobilitási igényei, amiket legoptimálisabban tömegközlekedéssel tudnak megoldani. Hasonlóan hozzád, aki szintén azért választja ezt a közlekedési módot, mert számodra, mindent egybevetve, ez a legoptimálisabb megoldás,
2017. okt. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
78%

Borzalmas! Mélységesen egyetértek veled! A sok nyugger, meg babakocsis. Elképesztő.

Nagyon idegesítő az is, hogy nagymellűek veszik el másoktól a helyet, hogy alacsonyak csimpaszkodnak a nem nekik kialakított kapaszkodókba.

Még nézni is rossz, amikor kese szőke száll fel, nyomában egy kopasz.

És minek kell az embereket hangos bemondással zavarni, amikor úgyis tudja mindenki, hol száll len.

A turisták meg menjenek haza.

Várjunk, valami kihagytam. Ja, a hülyéket.

2017. okt. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen emberek léteznek? O_o


Amúgy magam részéről "egyetértek", és nem kezdenék babakocsival tömegközlekedni passzióból, mert borzasztó kényelmetlen mindenkinek, de a szükség nagy úr...

2017. okt. 27. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!