Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Hallott már valaki a RIGO...

Hallott már valaki a RIGO nevű tömegközlekedési kártyáról?

Figyelt kérdés
Ha igen és már valakinek van megírná hol és hogyan jutott hozzá ugyanis a bkk nem mond semmit(Elérhetetlenek)de nekem fontos lenne mert gyakran járok Pestre átutazóként nyugdíjas vagyok és a hírek szerint mindenkinek kell a RIGO.
2017. nov. 12. 16:29
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
2017. nov. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Itt én már néztem de semmi olyan infó nincs hogy hol lehet kiváltani.Kösz.
2017. nov. 12. 16:39
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Ez a rigó még csak egy távlati terv. Sehol nem tartanak vele.


65 év felett személyivel utazhatsz.

2017. nov. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
65 alatt pedig kiváltod a nyugdíjas bérletet.
2017. nov. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

" 17. Mikortól lehet rendeltetésszerűen használni a készülékeket?


A készülékeket az elektronikus jegyrendszer indulását követően lehet majd használni, várhatóan 2018 végétől."

2017. nov. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
75%
Sehol sem tart az egész, pàr kamu beléptetőkaput raktak ki a Deák téren, azt is csak a közelgő választások miatt. Még a munkatársak tesztkártyái sincsenek készen, fényévekre van az egész az indulástól.
2017. nov. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Kedves válaszoló!A rigo.bkk.hu/valtozas oldalon friss infó hogy 2018 jan 1-től életbe lép és a nyugdíjasokat is érinti.Én itt olvastam azért érdeklődök hogy tudja e valaki hogy hol kell kiváltani!Kösz
2017. nov. 12. 17:20
 8/20 anonim ***** válasza:

én emiatt nem aggódnék...2004-ben volt az a terv, hogy 2005 vége-2006 elején üzembe áll az e-jegyrendszer...:D azóta eltelt 11 év, és még mindig csak a dátumokat tologatják...:D


nem fűznék sok reményt a dologhoz, bár a 3-as metró felújítása is csak elindult ennyi év után...talán még egy 5-10 év, és a RIGO is működni fog...:D


talán ha nem lenne célunk egy teljesen új rendszer összetákolása ahelyett, hogy egy külföldi városokban már bevált rendszert átvettek volna, már rég kész lenne...:D dehát nekünk az túl olcsó és egyszerű lett volna...:D

2017. nov. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Egyet értek!Nem az a baj hogy bevezetik e vagy nem hanem azzal van bajom hogy a hír igaz-e!Mert a bkk honlapján a hír friss.
2017. nov. 12. 18:11
 10/20 anonim ***** válasza:
A BKK egy kormányzati szervezet, akiknek az az érdeke, hogy azt kommunikálja: “minden rendben, a projekt halad” Csak ugye ez nem mindig igaz, például a héten kèt informatikai feladatokért felelős vezetője is felállt a BKK-nak. Kizárt, hogy ilyen feltételek mellett január 1-én bármi is történjen, akármit hazudik e kormányzati szervezet honlapja.
2017. nov. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!