Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » A tömegközlekedési eszközökön...

A tömegközlekedési eszközökön lévő ingyenes WiFi hálózatok csak nekem nem működnek soha?

Figyelt kérdés
Ide értem a buszokat meg a vonatokat. Legtöbbször rá sem lehet csatlakozni, de ha nagy ritkán sikerül is akkor csak internetkapcsolat nincs, vagy használhatatlanul lassú.

2018. márc. 13. 18:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem szokott működni a vonatokon pl, de a helyijáraton (Szeged) mindig annyira lassú, hogy gyakorlatilag nem is tudom használni
2018. márc. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%
A buszokon lévő egy kalap fos, 10/9 nem működik :)
2018. márc. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem foglalkoznak vele ha nem jó, buszokon jó részt nincs, vagy lassú, vonatokon jobb a helyzet, persze nem a régieken.
2018. márc. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
89%
Nekem inkább működnek, mint nem, de ettől még igaz, hogy sem a szervezeti háttér, sem a kultúra nem támogatja ennek a 21. századi alapszolgáltatásnak a zökkenőmentes üzemeltetését. Bizony sok helyen gondoljak úgy, hogy a free WiFi matrica felragasztasa után már nincs különösebb teendő ezzel a szolgáltatással.
2018. márc. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nekem a Volános buszokon még sose működött. Látja a hálózatot a telefonom de nem csatlakozik fel.

Vonatokon meg akkor működik, hogy ha kevesen vannak rajta. A reggeli, esti csúcsban tényleg használhatatlan nekem mindig.

2018. márc. 14. 13:33
 6/7 Alex Fly ***** válasza:

Gondolom adott a sávszélesség és ezt kell leosztania X utasnak. És az is valószínű, hogy nem optikai kábelen megy a net...

És lehetb hogy 21. századib de alapszolgáltatásnak nem mondanám. Alapszolgátatás az, hogy a közlekedési vállalat elszállít A pontból B pontba. Ami ezen felül van, az max plusz ajándék a cég részéről. Ha működik, örülök neki; ha nem, akkor használom a sajátomat.

2018. márc. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
53%

Alapszolgáltatásokat tekintve mosdó sincs sokszor. Zárva, hibás, nem tudták üríteni, nincs kitakarítva... És ez törvénybe is ütközik. Mégsincs retorzió a MÁV-nak. Ennek tükrében majd pont a Wi-Fi lesz rendben. Mikor a jogszabályi kötelezettségüknek sem tesznek eleget.

Egyébként nekem sem szokott működni. Ingázóként előfizettem 15GB adatmennyiségre, na meg a 26 éven aluli 2GB kedvezmény. Így már elvan az ember útközben is.

2018. márc. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!