Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Hogy küzdjem le a rosszullétet...

Hogy küzdjem le a rosszullétet a mozgólèpcsőn?

Figyelt kérdés
Pestre költöztünk, de egyszerűen képtelen vagyok megszokni a metrós mozgólépcsőket. Elszédülök, remegek és úgy érzem, hogy leesek, főleg amikor felfele megyek. Borzasztó érzés. Mit tudtok tanácsolni, hogy küzdjem le magamban?

2018. ápr. 9. 20:11
 1/10 anonim ***** válasza:
25%
Hányd el magad és nem leszel rosszul utána
2018. ápr. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Te aztán igen intelligens ember lehetsz. Hányingerem az speciel nincs, de ha te állnál előttem akkor ezt a tanácsot biztosan megfogadnám!
2018. ápr. 9. 20:14
 3/10 anonim ***** válasza:
31%
Csukd be a szemed, mikor leérsz úgy is megérzed.
2018. ápr. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nézd a plakátokat, a korlátot vagy a lábadat. A lényeg, hogy ne azt nézd, hogy milyen bazi hosszú a lépcső.
2018. ápr. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
És ha nem megy egyedül, nyugodtan kèrd pszichológus segítségét, mert ez abszolút kezelhető szorongás.
2018. ápr. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a konstruktív kommenteket.

Egyébként màsnak nincs ilyen jellegű baja, csak én vagyok ilyen selejtes?

2018. ápr. 10. 16:01
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy egyedül. Egyszer osztállyal mentünk valahova, lány osztálytársamat ölben kellett levinnem a mozgólépcsőn mert szó szerint "földbe gyökerezett a lába" mikor meglátta milyen hosszú a lépcső. (Széll Kálmán téri a legmélyebb megálló, természetesen a leghosszabb lépcsővel, 1,5 perc leérni)
2018. ápr. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
71%
Nekem is volt. Kb. 7 éves koromig.
2018. ápr. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Exbarátnőm dettó, de ő olyn szinten, hogy pl. a mindig félórás kerülőutakkal kellett menni mindenhová... egy idő után már rohadt idegesítő, főleg, ha időre mész.


Menj pszichológushoz, mert nehéz életed lesz így.

2018. ápr. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%
Én is ilyen voltam 13-14 éves koromig, egyszerűen képtelen voltam rá felszállni,nagyon rosszul voltam. Aztán új társaságba kerültem akikkel sokszor jártunk mozgólépcsős helyekre és egyszer csak azt vettem észre hogy már nincs bajom vele. Szerintem ha minél többet használod akkor nálad is elmúlik idővel. Viszont én egyedül semmiképp nem mentem volna fel rá mert sokszor leszédültem és utolsó pillanatban kaptak el mielőtt hátra estem volna.
2018. máj. 10. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!