Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Szerintetek? Egyik közeli...

Szerintetek? Egyik közeli ismerősöm mesélte, hogy megbünttette a BKV. Mondta, hogy nincs nála irat, az ellenőr mondta, hogy nem baj diktálja be az adatait és hamis adatokat mondott.

Figyelt kérdés
Szerintetek megtudják találni a busz térfigyelő kamerája alapján vagy szimplán ? Megtudják büntetni ? Mennyi az esélye eá ?
2018. szept. 11. 16:37
 1/7 anonim ***** válasza:
45%
Nem tudják megtalálni. Az ellenőrnek meg csak a darabszámot kell produkálni. Remélem full kamu adatokat mondott be. Sok-sok éve a párom adatait mondta be a nővére (Jófejhogyrohadjonmeg) mi meg mászkálhattunk bizonygatni, hogy ő bizony, akkor máshol volt. Szerencsére tudtuk bizonyítani, de akkor is macera volt. A haverod ezt most megúszta.
2018. szept. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 D. Brasco ***** válasza:
75%
Hallod,találj már ki valami újat mert már kezdenek nagyon unalmasak lenni ezek a kamu sztorik a kamu haverodról,akit mindig megtalálnak az ellenőrök de mindig megússza mert bekamuzik valami más nevet címet stb..........főleg hogy ilyen már nagyon régóta nem is lehetséges tekintve hogy ha nem tudod igazolni magad hivatalból rendőrt hív,vagy ha nincs szerencséd eleve lesz is vele.....azt meg biztosan nem fogja meghatni hogy ugyan nincs nalad semmi igazolvany de te Gipsz Jakab vagy a kifli utca zsemle szám alól ....
2018. szept. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Alex Fly ***** válasza:
0%
Ha igaz lenne a sztorid -nem az-, akkor a kedves haverod egy gerinctelen féreg. Szerintem elgondolkozhatsz azon, kikkel haverkodsz...
2018. szept. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ennyit mesélt nekem. Csak mondom megkérdezem másokat mert én se hallottam még ilyet. Annyit mondott, hogy egyedül volt az ellenőr és nem tudta igazolni magát.
2018. szept. 11. 21:25
 5/7 anonim ***** válasza:
64%

Én egyszer (~9 éve) csináltam ilyet. Mondjuk én nem egy ismerősöm adatait adtam meg (ennek nem tudom mi értelme van), hanem kitalált adatokat. Annyira, hogy az utca nem is létezik.


Nem fognak térfigyelővel szórakozni, kiküldik a bediktált címre a bediktált személynek a csekket és kész. Ha nem stimmelnek az adatok, akkor nem tudnak mit csinálni.

2018. szept. 11. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#5:

De nem érted, hogy ilyen már nincs? Már nem mondhatod azt, hogy Kiss János Ödön vagy a Tulipántündér Köz 13-ból, mert ha nem tudsz igazoló okmányt felmutatni, akkor igenis rád hívják a yardot. Ez már nem a '90-es évek.

2018. szept. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ahhoz képest, hogy ilyen már nincs, a villamosvezető apámat is megbüntették, vki bediktálta az adatait.

Nem tudott fellebbezni, mert későn vette át az ajánlott levelet, ez viszont az ő figyelmetlensége sajnos.

2018. szept. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!