Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Ha megkérnék valakit szépen,...

Ha megkérnék valakit szépen, hogy hadd utazzak vele a buszon, mint kísérő; belemenne!? :D

Figyelt kérdés

Szóval, a lényeg az, hogy nagyon sokat utazok; főleg messzebb, és ugye vannak akik 90%-os kedvezménnyel utaznak és vihetnek kísérőt (így a kísérőnek is jóval olcsóbb a jegy). Ha én megkérnék egy kedvezményre jogosult embert, hogy kísérőként hadd utazzak vele, akkor ő mit szólna?:D Ti mit szólnátok, ha így odamenne valaki? Belemennétek?

Normális válaszokat várok! Köszönöm:D


2010. jún. 26. 10:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ha szimpatikus vagy es nincs mas kiserom, ugyanaz az uticel es jegyvasarlas elott megbeszeljuk, akkor vinnelek.
2010. jún. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 tetro ***** válasza:
67%

Szerintem akivel kísérővel utazhat, az 100%os kedvezményt kap többnyire és nem 90%osat. De ez biztos hogy a 90%osak közül nem vihet mindenki magával kísérőt.

Egyébként meg én baromi bántónak találnám, ha egy vadidegen odajönne hozzám, és vissza akarna élni az én fogyatékosságommal.

2010. jún. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

első. hát kedves tőled:D

második. ebben is van vmi.. de szerintem ha vkit szépen megkérek akkor szerintem belemenne.

2010. jún. 26. 11:24
 4/16 anonim ***** válasza:
hát kedves 2. te már a gerincferdüléseseket fogyatékosnak tartod?(csak enyhe) :D nemtudom, én egyenesen örülök neki hogy egy kis vacakért máris olcsóbban mehetek. aztán ha egy szimpatikus emebr kérné hogy vigyem fel mint kisérőm, engem nem húzna le azzal :)
2010. jún. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

na szuper:D

tényleg megkéne próbáljam mert ennyit költeni mindig a buszra... borzasztó:S

2010. jún. 26. 11:48
 6/16 anonim ***** válasza:
vagy csak veszel egy bérletet... ám honnan tudod, h vki-nek ilyen kártyája van?:P
2010. jún. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
Ha engem kérne meg valaki, én belemennék, végül is miért ne?
2010. jún. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
megkérdezek egy idősebb embert. vagy úgy is látom amikor vki fogja a kezébe, mielőtt jön a busz. bérletet meg azért nem veszek mert az kib.szott drága.:D havonta úgy 4-5x utazok. szóval az nem érné meg.
2010. jún. 26. 12:30
 9/16 anonim válasza:
én elküldenélek anyádba te csöves
2010. jún. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Havonta 4-5 utazás egyáltalán nem sok. Ha gondolod, menj oda emberekhez így, de nem gondolom, hogy szép dolog lenne. Visszaélsz egy olyan kedvezmény igénybevételével, amire valójában nem vagy jogosult.
2010. jún. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!