Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Ha megkérnék valakit szépen,...

Ha megkérnék valakit szépen, hogy hadd utazzak vele a buszon, mint kísérő; belemenne!? :D

Figyelt kérdés

Szóval, a lényeg az, hogy nagyon sokat utazok; főleg messzebb, és ugye vannak akik 90%-os kedvezménnyel utaznak és vihetnek kísérőt (így a kísérőnek is jóval olcsóbb a jegy). Ha én megkérnék egy kedvezményre jogosult embert, hogy kísérőként hadd utazzak vele, akkor ő mit szólna?:D Ti mit szólnátok, ha így odamenne valaki? Belemennétek?

Normális válaszokat várok! Köszönöm:D


2010. jún. 26. 10:49
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

figyeljetek csak. az egyik barátomhoz úgy ment oda egy férfi, hogy nem akara-e esetleg vele utazni... ő természetes egyből belement! utolsóelőtt válaszoló biztos értelmes ember lehetsz:D

utolsó neked meg van vmennyi igazság benne. de ha hozzám jönnének oda, én nagyon szívesen "vinném magammal".

csak magamból indultam ki. :D

2010. jún. 26. 13:05
 12/16 tetro ***** válasza:
nekem nem azzal van a bajom, hogy lehúzod a rendszert, mert a rendszer eleve tisztességtelen, akkor te miért lennél más vele szembe. egyszerűen csak furán venné ki magát nálam, ha hiányozna a két kezem és te odajönnél, hogy nem lehetne-e. de valószínűleg belemennék, mert amúgy akkora lehúzásnak tartom a a vonatjegyeket ár/érték szempontjából.
2010. jún. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
Mondjuk vedd meg a jegyét neki, ez jó gesztus, így a hülye is belemenne.
2010. jún. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
De például nekem van egy barátnőm aki köhögött kettőt, elment az orvoshoz, és megállapították, hogy asztmás, és kapott 90%-ost. Na most akkor ez mi?
2010. jún. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

hát az úgy fasza:D

de én nem a kéz nélküli emberekre gondoltam... nem is találkozok nagyon velük. szerencsére!

2010. jún. 27. 21:44
 16/16 anonim ***** válasza:

Ha fiatal csinos lány vagy akkor biztos :D

Ha nem de egy normális ember akkor is én engedném. Az más kérdés hogy nincs "nyomorékbérletem", de örülök neki hogy nem kell :-)

2010. júl. 2. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!