Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Messze lenne bejárni Budapestr...

Messze lenne bejárni Budapestre minden nap?

Figyelt kérdés
Székesfehérvárról messze lenne minden nap bejárni Budapestre egyetemre? Nem nagyon szeretnék kolis se lenni, meg albérletet sem szeretnék.

2018. dec. 26. 21:34
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
0%
Aki lepontozott (9-es), az utazott valaha vonattal?
2018. dec. 27. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
92%

Kilences, páran már leírtuk feljebb, hogy ezen a konkrét vonalon jóval magasabb a szolgáltatási színvonal, mint a magyar vasút átlagos vonalain. Mivel újak a vonatok és az infra is, jóval ritkabbak a késések. És mint említettem, ha be is krepál ez a vonal, még mindig ott az M7-es alternatívának.


Ami meg a vizsgákat illeti, én Budapest kulvarosabol jártam egyetemre és még így sem engedtem meg azt a luxust magamnak, hogy ne hagyjak minimum egy óra tartalékot a vizsga előtt az utazásra (amit persze további tanulással töltöttem el.) És az azért tényleg ritka, hogy egy óránál többet késsen a busz és a vonat is Fehervar és Budapest között.

2018. dec. 27. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
100%
Én ugyan nem fehérvári vagyok, hanem keszhtelyi, de a vonatom Fehérvárt is érinti. A pályák nemrég lettek felújítva, a vonatok is újak, gyakran is járnak. Kb 50 perc a menetidő. Én Budapesten belűl is utazom 1 órát az egyetemig, ha nem többet. Simán be lehet onnan járni.
2018. dec. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom.

20 perc a busz, 45 perc a vonat Kelenföldig és onnan még kb 10 perc a metró. Ha az átszállásonként 5 percet veszünk + 5 percet hogy beérj az egyetemre, akkor az 20+45+10+15=1,5 óra napi 2x. Mérlegeld, hogy ez mennyire éri meg neked.

2018. dec. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
100%
Én két embert is ismerek egy budapesti egyetememről, akik Székesfehérvárról járnak be, szóval megoldható!
2018. dec. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Igen, én ismerek sokakat akik 80 kmről járnak igaz Budapest-Újszász-Szolnok vasútvonalon, én ajánlom ,hogy járj be, Te az ország nyugati felében 30 percente járnak vonatok, a keletin óránként, meg rosszabb a közlekedés.
2019. febr. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!