Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Milyen jeggyel utazhat a...

Milyen jeggyel utazhat a kutya HÉV-en, teljes szakaszon?

Figyelt kérdés

A BKK-n számomra nem teljesen egyértelmű a tájékoztatás. Egy tájékoztató PDF szerint HÉV-re külön kell nekik jegyet venni, a kutyabérlet oldalon viszont az szerepel, hogy a HÉV teljes vonalán érvényes a kutyabérlet. Van valakinek tapasztalata, hogy akkor most melyik az igazi? 1-1 alkalomról volna szó, tehát nem nagy kiadás, ha meg kell venni a jegyet, csak jó volna tudni, melyikhez tartsam magam.

[link]

[link]


2019. jan. 10. 12:35
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
59%
Na meg is találtam az üzletszabályzat mellékletben, a függelékben egyértelműen benne van, hogy a vonalak teljes hosszan érvényes: [link]
2019. jan. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
0%

# 7


Mármint mit nem frissítettek? A sima Budapest-bérletek soha nem voltak a HÉV külső szakaszán használhatók, még a BKV idejében sem! Ez sosem változott meg, tehát nem értem, mire gondolsz, hogy csak a kutyabérletet nem frissítették (ami már eleve abszurd, miért ne történt volna meg).

2019. jan. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
0%

"A MÁV-nak meg mi köze a jegyrendszerhez? BKK üzletszabályzatban még érdemes ránézni erre a kérdésre."


Kíváncsian hallgatlak...

2019. jan. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Én a BKK oldaláról linkeltem mindent, tehát a hivatalos oldalról, azért merült fel a kérdés, mert ellentmondanak egymásnak. Büntetést nem akarok csak azért, mert nem frissítenek valamit. Minden esetre rájuk fogok írni ugyanezekkel a hivatkozásokkal mindenképp, hogy mondják meg ők. Még van egy szűk hónapom, mire szükségem lesz az infóra, addigra csak kiderül, mi a valóság, de köszönöm mindenkinek az észrevételeket.
2019. jan. 10. 22:00
 15/18 anonim ***** válasza:
67%
Írj rájuk nyugodtan, bár szerintem tök egyértelmű, hogy mi a szituáció: a teljes vonalon használható a kutyabérlet, ez két helyen is egzaktul le van írva.
2019. jan. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Egy harmadik, szintén hivatalos helyen meg nem ez van írva. Érted a problémámat? Nem szeretnék büntetést fizetni vagy büntetés miatt fellebbezni, és belemenni egy elnyújtott procedúrába, csak azért, mert ők kétféle tájékoztatást adnak, hivatalos helyen, be akarom tartani a szabályt, csak akkor legyen tiszta, mi is a szabály. Ha frissíteni kell, akkor meg frissítsék azt az anyagot, amit kell. Webes alkalmazásokkal dolgozom, minket is megtalálnak ilyenekkel.
2019. jan. 10. 22:16
 17/18 anonim ***** válasza:
53%
Mondjuk úgy, hogy az csak egy homályosan megfogalmazott, nem túl teljes leírás. Csakhogy a hivatalos üzletszabályzat mellékletben le van írva, hogy érvényes. Az még a bíróság előtt is megállja a helyét, míg egy promóció (még ha hivatalos helyről is van letöltve) nem feltétlenül.
2019. jan. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Nem baj, akkor is írtam nekik, az a biztos, igenis frissítsék, ha nem egységes a leírás, márpedig nem egységes, még egy helyet találtam az oldalon keresés közben. Cikkeznek a kutyák miatti büntetésekről, közben meg lehet, hogy egy részük csak emiatt a nem egységes tájékoztatás miatt van, és lehet, hogy a jegyvizsgáló kollégák sem tudják jól. Ezek igenis fontos dolgok.
2019. jan. 11. 21:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!