Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Elsőéves egyetemista és...

Elsőéves egyetemista és fogalma sincs, hogy hogyan tovább?

Figyelt kérdés

A kérdésem egészen rövid. Felvételt nyertem a SZTE-re és már mától lehet jelentkezni különböző kurzosokra és tárgyakat felvenni ( a kettő között nem tudom mi a különbség ) de nekem fogalmam sincs, hogy mit vegyek fel és mennyit


Láttam mintatervet a Neptunon de nem sokat segített...


Valaki aki jártas ebben kérem segítsen mert kétségbe vagyok esve...



2019. aug. 18. 15:36
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
90%
#10: én Kecskemétre járok. A rangsoros tárgyfelvétel nálunk sem érinti az első féléveseket, csak a sima.
2019. aug. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
52%
SZTE-n tavaly ugyanazon a szakon ahova en megyek most, a diakok a rangsorosnal mar vettek fel a targyaikat. :) A golyak IS.
2019. aug. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Hát nekem a karomon azt mondták, hogy lehet szórakozni a rangsoros alatt is, de minket spec nem érint!
2019. aug. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Kár volt lepontozni, mert nem mondtam hülyeséget. :) Valószínűleg ahány egyetem, ahány kar, annyi szokás. Nálunk ez a szokás, hogy már rangsoroson felveszik .
2019. aug. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Én is Szegeden vagyok, bár már 3. féléves. Tavaly nekünk volt ilyen szakos tájékoztató augusztus végén, rendes tárgyfelvétel előtt, és nekünk megmondták, hogy inkább ne vegyünk fel semmit előbb (mondjuk nekünk kicsit komplikáltabb is volt). Ha van karos/szakos Facebook-csoport, akkor ott is érdemes kérdezgetni, de egyébként a többiek előttem nagyjából összefoglalták, viszont ha lenne még kérdésed, privátban szívesen válaszolok :)
2019. aug. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!