Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ti hogy áltok az iskolakezdéssel?

Ti hogy áltok az iskolakezdéssel?

Figyelt kérdés
Hali, az lenne a kérdésem, hogy ti hogy áltok a nyári szünet végével / iskolakezdésel? Csak hogy picit érthetőbb legyen: nekem háll isten ez az utolsó évem, aztán mehetek új helyre, viszont annyira nem rajongok az osztályomért + tesztelés, felvételik... Úgyhogy ja. Ezt az évet túlélem, aztán remélem jobb lesz. Meg mondjuk már kövi nyárra is van egy "terv" féleségem... Jah, bocsi ha szar kategória de nem találtam erre jobbat most így hirtelenjébe.
2019. aug. 29. 15:59
 1/8 anonim válasza:
75%
Lyól álok vele.
2019. aug. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
21%
Felnőtt vagyok nem érdekel, kijártam a nyóc osztályt😀😂
2019. aug. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
21%
A pokolba kívánom az egészet. Ki a fene akarja megszakítani a pihenést, és menni vissza a mókuskerékbe. A Szász Marci-félék maximum.
2019. aug. 29. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
81%
Mondjuk én a helyedben nem csak túlélni akarnám az utolsó évet, hanem megtanulnék helyesen írni, elsőkörben, és tanulnék hogy felvegyenek egy jó helyre.
2019. aug. 29. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
86%
Én már kezdem elunni magam a semmittevésben, úgyhogy a hátralévő napokat kell túlélnem (mivel egyetemista vagyok, a következő hetem is a nyári szünetem része lesz még).
2019. aug. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nálatok csak 8 évet kell járni? Itt kilenc van... De jó is lenne, ha itt is úgy lenne már léphetnék le innen. Amúgy nyugi, tudok írni csak siettem, nem kell annyit izgulni. Meg hát annyira jó helyre sem akarok menni, gimi lesz, de tuti nem a legerősebb, még ha be is tudnék jutni, nem hiszem hogy mennék.
2019. aug. 29. 16:42
 7/8 anonim ***** válasza:
Én nagyon nem örülök,hogy kezdődik a suli,főleg úgy,hogy új suliba megyek,de sajna ez az élet rendje hogyha vége a nyárnak akkor utánna suli,de bele kell törődni. Amúgy hamar itt lesz a nyár újra (:
2019. aug. 31. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 gooku ***** válasza:

Jól.

Vettem 3 füzetet oszt cső.

Mit kell ezt túlbonyolítani?

Megtartod a régi cuccokat, és 1000 forintból kijössz.

2019. aug. 31. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!