Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek emelt szintu...

Szerintetek emelt szintu nemet erettsegin atnezik a segedeszkozoket - tehat a szotarakat -, amiket a diak otthonrol visz magaval, hogy van-e benne puska?

Figyelt kérdés
Ugyanis kitalaltam, hogy azokra az oldalakra, ahol vege van egy betunek, es van egy kis hely, ceruzaval bele tudnek irni par kulcsmondatot a levelhez. Viszont nem tudom, mennyire sanszos, hogy amig az elso harom vizsgareszt irjuk, addig a felugyelo tanar szepen atnyalazza mindenkinek a szotarat. Szerintetek? :/ (Ja, es legyszi, az olyan kommentelok akik jonnenek az “inkabb tanuljal ahelyett hogy ezen gondolkozol” dumaval, konyorgom kimeljenek, koszonom.)

2020. ápr. 28. 00:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
Meg se próbáld! Komolyan, ha kiderül, akkor bukta. Inkább próbáld meg magadtól megoldani a feladatokat.
2020. ápr. 28. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem se próbáld meg. Azt a pár mondatot amit bele tudnál írni, azt meg lehet tanulni. Ráadásul ha lebuksz buktad az egész érettségit. Nem ér annyit. Nekünk tavaly mindenkiét kirakatták a legelső asztalra és a tanár random lapozgatott benne még írtuk az első részét. Minden tárgyból így volt amihez lehett valamit használni. Szóval ha véletlen a tiédet is kinyitja, amira nagy az esély, akkor csak jövőre érettségizhetsz újra vagy októberben.
2020. ápr. 28. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
83%
Nálunk átnézték tavaly vizsga előtt.
2020. ápr. 28. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Felügyelő tanár szoktam lenni. Simán átnézem én is, a többi tanár is. Amibe bele van írva bármi, az nem használható. Ha csak vizsga közben derül ki, akkor buktad az egészet.
2020. ápr. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
79%
Nekem nem nézték meg emelt angolon, de ez nagyon tanárfüggő. Ráadásul szerintem az általam említett eset a ritkább. Én biztos nem kockáztatnám, azt a pár mondatot nem nehéz megtanulni.
2020. ápr. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
akkor azt hiszem ez a kerdes eldolt :DD koszi a valaszokat :)
2020. ápr. 28. 23:31
 7/12 anonim ***** válasza:

Hát figyelj...

Én kémiából írtam ki pár reakcióegyenletet (tök feleslegesen amúgy), mert mindenhol azt mondták, hogy nem szokták ellenőrizni. Aztán persze dehogynem. Amikor ment körbe a tanár, már a fejemet fogtam, hogy mi lesz, aztán amikor odaért, 200-zal vert a szívem. Nem történt semmi. Olyan kicsi betűvel és vékony H-s ceruzával írtam az amúgy régi szürkés papírlapra, hogy még én is alig tudtam kiolvasni. :D De nem is kellett.


Lényeg, hogy szerintem nem éri meg a fáradozást sem, meg azt sem, hogy utána lebukj. De valószínűnek tartom, hogy most a járványhelyzet miatt egy tanár sem fogdos szívesen semmit feleslegesen.

2020. ápr. 29. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Na igen, ez is megfordult a fejemben, hogy a jarvanyhelyzetre valo tekintettel lehet hogy nem igazan fognak hozzanyulni a cuccainkhoz.. meg belepni is csak egyesevel lehet majd a terembe, meg maszk, meg kesztyu.. De nem tudom.. most mar az elozo kommentek alapjan nem nagyon mernem bejatszani igy sem :D
2020. ápr. 29. 13:23
 9/12 anonim ***** válasza:
Ne reménykedj, Maruzsa most mondta el a tévében, hogy minden felügyelő tanárnak küld kesztyűt.
2020. ápr. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Így van, kesztyűvel már annyira mindegy, hogy mi mindent fogdos össze, hogy simán átlapozgatja a mindenféléket. Már csak unalmában is.
2020. ápr. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!