Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek emelt szintu...

Szerintetek emelt szintu nemet erettsegin atnezik a segedeszkozoket - tehat a szotarakat -, amiket a diak otthonrol visz magaval, hogy van-e benne puska?

Figyelt kérdés
Ugyanis kitalaltam, hogy azokra az oldalakra, ahol vege van egy betunek, es van egy kis hely, ceruzaval bele tudnek irni par kulcsmondatot a levelhez. Viszont nem tudom, mennyire sanszos, hogy amig az elso harom vizsgareszt irjuk, addig a felugyelo tanar szepen atnyalazza mindenkinek a szotarat. Szerintetek? :/ (Ja, es legyszi, az olyan kommentelok akik jonnenek az “inkabb tanuljal ahelyett hogy ezen gondolkozol” dumaval, konyorgom kimeljenek, koszonom.)

2020. ápr. 28. 00:11
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Ki remenykedik?! :D Odairtam, hogy nem mernem bejatszani.. Amugy meg azt hiszed, ha kesztyuvel er hozza valamihez, es ugy tapogat tobb idegen targyat, akkor a kesztyuvel nem fogja ide-oda kenegetji a virust? tokmindegy, hogy kesztyuben, vagy anelkul, ha osszetapogatja 10 ember konyvet akkor siman at tudja adni egyikrol a masikra, es honnan tudja az ember, hogy az a 10 ember honnan jott, meg mi mindent taperaszott ossze, miutan a konyvet is megfogta. (Nem parazok ettol egyebkent, csak probalom kisarkitani az egesz lenyeget, higy ertsed..) Es gondolom nem fogja lecserelni vagy lefertotlenitgetozni a kesztyujet ket konyvlapozgatas kozott. De kitudja, kivel lesz dolgunk, lehet, hogy ez fog tortenni eppen.
2020. ápr. 29. 18:07
 12/12 anonim ***** válasza:
Mi nem használhattuk a sajátunkat. Mindenki kapott a suli készletéből.
2020. ápr. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!