Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet felkészülni a...

Hogyan lehet felkészülni a legjobban emelt kémia érettségire?

Figyelt kérdés
Elkezdtem készülni emelt érettségire kémiából és külön tanárhoz is járok, de nem igazán látom, hogyan fog ez sikerülni. Valaki aki már megcsinálta tudna segíteni pár tippel?

2020. júl. 12. 13:49
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Én is orvosira készülök, szintén idén leszek/vagyok végzős.

Vidéki, nem jogász/politikus/nagy befolyású szülőkkel, ez mind stimmel. Vidéki gimiben biosz-kémia tagozaton, de ez nem jelent semmit.

Semmivel sem oktatnak többet, mint egy bármilyen másik tagozatra járó diák fakultációján.

Egyébként sok két tanítási nyelvű tagozatos jut be orvosira. Rajtuk is csodálkoznunk kéne?

Az emelt érettségi nyilván könnyebb lesz neked, mint más “sorstársaknak” diákolimpia nélkül.

Ismerek olyat, aki szintén kémia olimpián indult. Fel is vették a Semmelweisre, ilyen versenyeredmények után nem meglepő. Valószínüleg neked is hasonló sikerekben lesz részed, amikhez sok sikert kívánok, a kitartás úgy látom már megvan. Csak ne szállj el, mert az sehol sem nézhető el. Szuper eredmények/célok/tanulmányok ellenére sem kellene (szerintem) mások tudását firtatni:)

Azt megértem, hogy rossz tapasztalat miatt lehet benned egy ilyen hajlam. Mindenesetre, a mások segítése becsülendő.

2020. aug. 10. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Képzeld el, mennyivel jobb lenne, ha még lenne melletted egy mentor is, aki még ad feladatokat, motivál, egyszóval próbál vezetgetni a kémia útvesztőjében!
2020. aug. 11. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!