Hogyan illeszkedjek be?

Figyelt kérdés

Ősztől egyetemre megyek és koleszos leszek,viszont attól félek nem fogok tudni majd beilleszkedni.

Nem tartozom azok a lányok közé akik minden este bulikba mennek és leisszák magukat,illetve nálam a szexualitás is tabu(szóval csak úgy akárkivel nem csinálom)

Nyilván vannak kivételek,de azt hallottam a többség így fogja fel a koleszos életet,és az egyetemet..

A társasággal nincs bajom,igénylem is,de ezekből a durva bulikból én nem kérnék..


2009. aug. 9. 16:53
 1/2 anonim válasza:
Ezzel nem csak te vagy egyedül. Biztos találsz majd olyan barátnőket, barátokat akik így éreznek, ahogy te is most.
2009. aug. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Hát...ha nem vagy egy bulizos tipus akkor szerintem elég nehéz lesz,de ne legyen igazam! Hallottam olyanról,aki azért költözött koleszból inkább albérletbe mert az állandó hangoskodástól nem tudot tanulni. Bocsi ha esetleg elkeseritettelek.De szerintem biztos hogy lesznek még olyanok,akik hasonlóan gondolkodnak mint Te,az ö társaságukat keresd inkább.
2009. aug. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!