Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Elkezdtem a jogsit 3 napja,...

Elkezdtem a jogsit 3 napja, tudnátok tanácsokat mondani? :)

Figyelt kérdés

2021. jan. 14. 16:38
 1/6 anonim válasza:
Elméletit vagy a forgalmit kezdted el?
2021. jan. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

elméletit

23 vagyok, nemértek a kocsikhoz totálisan

de elszánt vagyok

2021. jan. 14. 16:46
 3/6 anonim válasza:
Mire vagy kíváncsi? Kreszt én úgy csináltam, hogy megcsináltam a tesztlapot (akkor még papíron volt), krva szar lett. Megcsináltam újra, kicsit jobb lett. Egészen addig csináltam újra és újra, amíg hibátlan nem lett. Át is mentem elsőre.
2021. jan. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Feltételezem lány vagy.


Én is ( 27 ) évesen kezdtem most a jogsit igaz a korona miatt tavaly megcsúsztam ugye vele, én se értek az autókhoz. Nyomasd a tesztet ha esetleg lejár olcsóbban a websjogsiról ugyanazt megkapod.


Forgalmi részt úgyis megjegyzed ha nem érted csak jegyezd meg a választ a többi majd gyakorlatba megjegyzed.


27/L

2021. jan. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem is kell különösebben érteni az autókhoz, aránylag kevés a műszaki kérdés a forgalmihoz képest, azok is eléggé sablonosak. Szóval műszaki részt értés nélkül is meg lehet úszni. Ha szeretnéd jobban megérteni, keress rá neten vagy kérdezz ilyen téren jártasabb ismerőstől, vagy itt. Forgalomból nem vagyok az átlagnál tájékozottabb, de a szakmám miatt a műszaki dolgokat pont értem és szeretem én is :)
2021. jan. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Oktatót ha lehet akkor ismerős által válassz. Én ki fogtam egy olyat aki csodálkozott hogy nem tudok jól vezetni első alkalommal. Nem hittem volna hogy ilyen létezik. Hát minek fizetek akkor? Természetesen nem mentem vissza hozzá.
2021. jan. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!