Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy legyen jó érettségim?

Hogy legyen jó érettségim?

Figyelt kérdés

2-es tanuló vagyok, sosem tanultam, nem is tudom hogy kell.

Viszont rájöttem hogy szeretnék egy nagyon jó érettségit, hogy álljak neki tanulni?

Semelyik tantárgyól nem tudok semmit kb, általános iskola szinten vagyok szerintem. Szerencsére ezzel az évvel együtt van 2 évem, szóval van időm tanulni szerintem.


2021. szept. 22. 21:12
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Akkor állj neki tanulni. Szedd elő a 9. könyveidet, és állj neki ismételni. Egyszerre egy tárgyat, mondjuk kezdd a legszimpatikusabbal.
2021. szept. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Kezdj el tanulni, de az alapoktól kezdve. Ha ez nincsen meg, onnantól szinte lehetetlenség a többit ráépíteni. Keresd elő a régi könyveid, esetleges dolgozataid, és azokat olvasd, tanuld. Érdemes csinálni egy beosztást, hogy mire helyeznéd főként a hangsúlyt, mit kell nagyon meghajtani. Ha ez kész, akkor pedig oszd be az időd, tarts magad ahhoz.

Nekem a kulcsszavas jegyzetkészítés, és annak színkódolása segített sokat, de az utóbbi miatt itt kaptam bőven hideget, meleget :D

2021. szept. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!