Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Jól látom, hogy az online...

Jól látom, hogy az online oktatást akarók nagy része nem a vírus miatt szeretne azt?

Figyelt kérdés
Legtöbbeken nem nagyon látom, hogy túlzottan meghatná őket a vírus, csak az online oktatást akarnák nagyon. Diákok meg egyetemi hallgatók
2021. nov. 12. 10:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Jól. Van, aki tényleg a vírus miatt, veszélyeztetett családtagok, esetleg saját betegség miatt, de nagyon kevés. Sokkal többször látom, hogy ne kelljen utazni, ne legyen lyukasóra, lehessen csalni.
2021. nov. 12. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
97%

Igen ez így van, legtöbben maguk miatt akarnak onlinet.

De gondolj bele, fordított esetben is így van, aki nem akar az azért nem akar, mert nehogy már őt korlátozzák, nem érdekli hogy emberek halnak meg, ő mehessen kocsmázni, bulizni, suliba trécselni a haverokkal. Csak mert bedepizik ha nem mehet közösségbe, nem érdekli hogy szétfertőz mindenkit.

Tehát akik be akarnak járni, azokat végképp nem hatja meg a vírus és nem látják ennek a következményeit.

2021. nov. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
93%
Én voltam Covid-os, nagyon rossz volt, nem akarok újra az lenni, de rá vagyok kényszerítve, hogy bejárjak. Azért örülnék az online-nak, mert tudom, hogy nem hurcolom haza megint.
2021. nov. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!