Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Csinálnátok ezt 5 évig középis...

Csinálnátok ezt 5 évig középiskolában?

Figyelt kérdés

kelés: 5:20 a busz 6:30kor indul az iskolába

hazaérni 1x 4kor 3x 5kor és 1x6kor érnél, ezután pedig még tanulnál


2022. júl. 17. 19:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%
Én ezt csináltam csak 4 évig. Csak 5kor keltem. Visszanézve nagyon jó volt. Félkómásan reggeliztünk a buszon, az együtt fázások hajnalban nagyon össze kovácsolták a bandát. Egyedül lehet annyira nem élveztem volna de haverokkal nagyon jó volt
2022. júl. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha falusi lennék és nem lenne közelebb normális középiskola, akkor nyilván csinálnám. De ilyen körülmények között azért már érdemes lehet elgondolkodni a kollégiumon.
2022. júl. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nekem 06.15-kor indult a buszon :) es 05.50,-kor keltem. Ez az 5.20 sokat fog csúszni. Már 8 eve ezt csinalom és meg hatra van 2 év. Vab amikor este 8-kor van amikor delutan 2 kor meg 4-kor erek haza. Változó. A tanulás soha nem okozott e kapcsan problémát.
2022. júl. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Kollégium nincs?

Az huszadik században többet is szenvedtek az emberek, szóval nem lehetetlen. De ha nem muszáj én nem tenném.

2022. júl. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Metionin ***** válasza:
65%
Igen, csináltam 4 évig. 5-kor keltem, 6:10-kor ment a busz, 7:15-re értem be, 7:30-kor kezdődött a tanítás. Általában a 15:45-ös busszal mentem haza, így 17 órára voltam otthon de ha volt valami szakkör vagy edzés, akkor 19 órára. Annyi, hogy a házit bent írtam a suliban és vázlatokat írtam az aznapi tananyagokról, hogy majd könnyebben tudjam tanulni, uganis otthon nem lehetett a szüleimtől. A sulinak nem volt kolija, a mellette lévő szakközép kolijába beraktak minket de tele volt cigánnyal, akik ránk törték az ajtót és lopkodtak, állandóan üvöltöztek, verekedtek, így aztán amint lehetett, inkább bejárós lettem. Ha már nem hagynak tanulni se a koliban se otthon, akkor legalább a kajámat meg a minimális kis értékeimet biztonságban akartam tudni.
2022. júl. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Csináltam a gimiben, nem mondom, hogy imádtam, de kibírtam. Egyáltalán nem ritka az ilyen felállás sajnos.

Egyébként annyira messze laksz a buszmegállótól vagy mire kell egy óra 10 perc neked reggel? Ha messze laksz, járhatnál esetleg bringával, az már gyorsabb. Ha meg tollászkodni akarsz, tapasztalat, hogy attól hamar el fog menni a kedved, inkább alszol tovább.

2022. júl. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
sajna 30 percre van a buszmegálló, de van amikor anyukám levisz kocsival addig hogyha 7re megy dolgozni
2022. júl. 17. 20:47
 8/12 anonim ***** válasza:

20 perc alatt össze tudsz készülni reggel, szóval hidd el, 5:20-ból hamar 5:40 lesz. Reggelizni meg a buszon is tudsz. Vagy amikor beérsz. Illetve tanulni is biztos lehet bent is órák után, ha várni kéne a buszra. Sok osztálytársam a szünetekben megírta előre a házit.

Egyedül ingáznál vagy laknak mások is arrafelé?

Illetve később is válthatsz kolira, ha megterhelő.

Nem egyszerű, de ha ez a jó középiskola a környéken, akkor kitartás!

2022. júl. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
2 évig ezt csinaltam, utána váltottam inkább sulit, ami közelebb volt.
2022. júl. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Igen. Volt nálunk is több ilyen év. Többek között emiatt is, ha lesz gyerekem és rajtam múlik, akkor inkább Waldorf suliba fog járni.
2022. júl. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!