Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Gólyatábor kihagyása?

Gólyatábor kihagyása?

Figyelt kérdés

Őszinte leszek, nagyon aggódom az egyetem miatt. Hamarosan le kell adni a jelentkezést gólyatáborba, amibe szinte biztos vagyok, hogy nem szeretnék menni. Több ok miatt, amit nem szeretnék részletezni. Attól tartok, hogy majd mindenki idegenkedni fog tőlem, lenéznek majd, stb. Nem lesznek barátaim, nem lesz senki akivel majd megtalálom a közös hangot. Van ilyen tapasztalata valakinek aki nem volt, hogy mennyire nehéz így beilleszkedni? Tudom, nagyon gyerekesnek tűnik a kérdés, de dolgozom azon magamba hogy kicsit több önbizalmam legyen. :)

20/L



2022. júl. 29. 18:22
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem nem lesz semmilyen hátrányod, ha nem mész. Én annak idején voltam. Nem vagyok egy könnyen ismerkedős fajta, de ment két haverom is, így jó bulinak tűnt. Végül nem velük voltam, egy-két új embert ismertem meg, de ők nem szaktársaim voltak. Azt leszámítva, hogy jól éreztem magam, semmilyen előnyöm nem származott abból, hogy elmentem rá.
2022. júl. 31. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Unokanővérem speciel egy szaktársával sem találkozott a gólyatáborban. :D


Engem amúgy rábeszéltek a gólyatáborra így családon belül, maga a gólyatábor semleges, inkább a nem felé hajlottam a napi soook győzködés hatása előtt. Szóval végülis menni (aug22-szept2 közti időpont amúgy:)) fogok nehezen ismerkedős, zárkózott ember létemre. Szóval, ha valaki hozzám hasonlót megnyugtatna, hogy legalább online ismer valakit a gólyatábor előtt, akkor nyugodtan írhat privátot. :)

2022. aug. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha 70 ember vesznek fel a szakra, akkor nem a gólyatáborban múlik, hogy ismersz bárkit az egyetemen. Lesznek csoport osztások a labornál ha van. Aztán alakul tovább.
2022. aug. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!