Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Félek az iskolától, mit...

Félek az iskolától, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Már reggel 6 óta sírok, zokogok, maximum 5 percre tudom abbahagyni, és újra rámtör. Csak bántalmak és sérelmek érnek a tanárok és az osztálytársak részéről. Egész nap csak kussban ülök, nincs kihez szólnom. Az étkezés is nehéz, 15 perc van rá, de nekem 30 perc kellene hozzá. Folyamatosan beteg vagyok, ha közösségben vagyok. A gyomorgörcsöm június 15-ig nem marad abba, mert nagyon rosszul érzem magam. Tönkre fogok menni, azt érzem.

16/F 11.-be megyek



2022. aug. 31. 15:57
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
60%

Az összes tanár bánt...????


Egyetlen egy sincs, akihez bizalommal fordulhatnál:

Szüleid nem segítenek? Pszichológus, iskolapszichológus...???


16évesen már tizenegyedikes leszel?

2022. aug. 31. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Kb. 6-7 ember még 16 éves.

Igen a tanárok is, mert nem segítenek semmiben, csak a dolgozatig látnak.

2022. aug. 31. 16:12
 3/19 anonim ***** válasza:
83%

Nekem is ilyen élmény volt az iskola, sőt még rosszabb. Meg tudom érteni. Kiégett, tekintélyelvű tanárok, valamint bunkó, kiközösítő osztálytársak. A tanárok és diákok egyaránt megaláznak az egész osztály előtt.


Ezen pszichológus nem segít. Nemcsak a kérdezőnek kéne kezeltetnie magát, hanem minden lelkinyomorék tanárának, szociopata osztálytársának. Nem egy emberen áll a vásár. Attól hogy valaki magának valóbb, még nagyon normális öngyilkosságba hajszolni őt

2022. aug. 31. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
91%
* nagyon NEM normális
2022. aug. 31. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
91%
És a szüleid hagyják, hogy ilyen szörnyen szorongsz..????
2022. aug. 31. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
91%
#3: de a családdal is lehet probléma, ha ezt nem veszik észre!
2022. aug. 31. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Tudnak mindent, ahogy a 3-as írta, a pszichológus nem segít, mert attól nem marad abba a basztatás. Általános iskolában voltak és meg is maradtak ezek a barátok. A 9. semleges volt, csak 10.-ben kezdődött el.
2022. aug. 31. 16:21
 8/19 anonim ***** válasza:
7: de a szüleid miért nem csinálnak semmit????
2022. aug. 31. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Egyenlőre még megpróbálom egy ideig, ha nem változik, akkor váltok sulit, de ugye ott meg új közösség + utazni kellen napi 80 km-t.
2022. aug. 31. 16:26
 10/19 anonim ***** válasza:

Nem vagyok híve az elmenekülésnek, de ha nem opció az iskolaváltás, én elgondolkodnék a helyedben a magántanulói státuszon. Most már nem olyan egyszerű kérni, de komoly pszichológusi szakvélemény alapján megadhatják.

Nekem is volt ilyen osztálytársam, az utolsó évben ment el, mert teljesen kikészítették. Utána felvették egyetemre, teljesen kinyílt, boldog lett. Engem nem terrorizáltak ilyen szinten, de én is ki voltam eléggé közösítve, ellenben az egyetem nekem is hatalmas változás volt, rengeteg barátot szereztem. Szóval ne aggódj amiatt, hogy akkor egész hátralevő életedben nem lesz egy emberi kapcsolatod sem meg ilyenek.


1-es, irtó lényeges dolgokon vagy képes fennakadni...Igen, képzeld, én pl novemberi gyerek vagyok, szóval 11-be én is úgy mentem, hogy még nem töltöttem be a 17-et. Meg volt egy halom osztálytársam, akik következő év januárjában és utána születtek, na ők minden szempontból 16 évesek voltak 11. osztály elején.

2022. aug. 31. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!