Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Félek az iskolától, mit...

Félek az iskolától, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Már reggel 6 óta sírok, zokogok, maximum 5 percre tudom abbahagyni, és újra rámtör. Csak bántalmak és sérelmek érnek a tanárok és az osztálytársak részéről. Egész nap csak kussban ülök, nincs kihez szólnom. Az étkezés is nehéz, 15 perc van rá, de nekem 30 perc kellene hozzá. Folyamatosan beteg vagyok, ha közösségben vagyok. A gyomorgörcsöm június 15-ig nem marad abba, mert nagyon rosszul érzem magam. Tönkre fogok menni, azt érzem.

16/F 11.-be megyek



2022. aug. 31. 15:57
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
#7: de konkrétan mi az oka, hogy beléd kötnek...????
2022. aug. 31. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:
Engem is bántottak sokáig és tűrtem, aztán kaptam egy nagyon durván sértő mondatot az egyik osztálytársamtól ami nagyon kihúzta a gyufát. Hazamentem elmondtam szüleimnek,hogy eddig tűrtem és hogy ez nekem nem megy tovább és váltani szeretnék iskolát. Látták rajtam hogy nagyon magam alatt vagyok és tényleg komolyan gondolom. Váltottam is ott normálisabb emberek is voltak és nagyobb kedvel is mentem suliba. Kérdező ugyan ezt javaslom neked is.
2022. aug. 31. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
#12: valamiért nemvakar reagalni a kerdező a szüleire vonatkozó kérdésekre.
2022. szept. 1. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:
Szerintem fél a szüleitől és nem meri nekik mondani van egy ilyen érzésem
2022. szept. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

14: na de 16 éves FIÚ, és nem veszik észre a szülei, hogy folyton sír...???


Valami gáz lehet a családban...

2022. szept. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Na akkor véget vetek itt a találgatásoknak.

Ők mondták hogy váltsak sulit, tudnak mindent, de már írtam hogy a suli 40 km-re van, azaz 80 km-t kellene mennem naponta, akkor meg 5-kor kell kelni, de azt 2 hétig lehet bírni, aztán kidöglök.

Egyébként ma semlegesek voltak az emberek és nem sírtam vagy szorongtam.

2022. szept. 1. 19:17
 17/19 anonim ***** válasza:

Én is 5-kor meg fél 6-kor keltem a gimiben és nem haltam bele.

Ha nem tetszik, akkor marad a jelenlegi helyzet. Bocs, de ezek szerint mégse annnyira nagy a dráma, mint ahogy itt lefestetted, különben már rég léptél volna. Akivel igazán durván bánnak, az minden lehetőséget megragad.

2022. szept. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
De én továbbra se értem, hogy a szülők miért nem verték ki a balhét az osztályfőnöknél, igazgatónál, gyermekjogi képviselőnél a bántalmazás, kirekesztés miatt....
2022. szept. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
17-es nagyon jól leírta nálad nem lehet olyan nagyon gáz a helyzet ha annyira az lenne te már rég leléptél volna a suliból mint ahogy anno én is tettem.
2022. szept. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!